Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Mezinárodní soutěž: skokanský areál Holmenkollbakken

Jste-li evropský architekt a toužíte-li navrhovat národní sportovní symbol, ale přtom se vám příliš nechce do soutěže o návrh nového Camp Nou v Barceloně, máte další příležitost. V souvislosti se světovým šampionátem v lyžování v roce 2011 právě probíhá soutěž na jeden z norských národních symbolů - skokanský můstek Holmenkollen v Oslu.

Soutěž se netýká pouze samotného můstku Hollmenkollen (K 122), který byl od roku 1892 18x upraven či zcela přestavěn a kde se konala zimní olympiáda v roce 1952 a dva světové šampionáty (1966 a 1982), ale i dalšího standardního můstku K 95 a přilehlých sportovišť, infrastruktury a zázemí.
Vypisovatel soutěže, město Oslo, očekává od soutěže mimořádný výsledek, novou moderní ikonu, která bude odkazovat na Oslo - hlavní město zimních sportů.

Anonymní soutěže se mohou zúčastnit autorizovaní architekti. Uzávěrka je 25. 6. 2007. Na ceny a odměny jsou vyhrazeny 2 mil. NOK (cca 7 mil. Kč).

Další informace o soutěži naleznete zde (.pdf, 832 KB).
Autor: Martin Rosa, 10.04.07 13:15
Návštěvnost: 11352 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Související architekti
Související ateliéry
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.