Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Studentská soutěž: Futures of Cities
Studentská soutěž: Futures of Cities

V rámci letošního 51. mezinárodního kongresu IFHP (International Federation for Housing and Planning), který se uskuteční 23.-26. září v Kodani, byl vypsán již devatenáctý ročník mezinárodní studentské soutěže, letošní téma je Futures of Cities.

Podtitul soutěže by mohl znít Kde budete v roce 2030? Soutěžící by se měli zamyslet nad otázkami, zda je budoucnost měst ukryta na jejich okrajích nebo v samotných centrech; co definuje samotné město - zda lidé, místa nebo budovy; co pro ně znamená výraz mobilita; co se skrývá za definicí průkopnické architektury atd.

Uzávěrka soutěže je 31. srpna 2007. Na odměny je vyhrazeno 100.000 EUR, z toho část tvoří náklady na bezplatnou účast nejlepších soutěžících na studentském kongresu IFHP 2007, který se uskuteční v rámci 51. mezinárodního kongresu a část bude samozřejmě vyplacena jako odměna za nejlepší projekty studentům a fakultám či vedoucím prací (odměny jsou 8.000, 6.000 resp. 4.000 EUR pro soutěžící a 2.000, 1.500 resp. 1.000 EUR pro fakulty).

Veškeré informace o kongresu a studentské soutěži a mnoho dalších informací na téma Futures of Cities naleznete na stránkách www.ifhp2007copenhagen.dk.
Autor: Martin Rosa, 27.02.07 11:10
Návštěvnost: 8244 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.