Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Karlovy Vary připraví harmonogram soutěže na Vřídelní kolonádu

Komentáře
Jak město bere referendum vážně Ing. Václav Benedikt 31.12.17 09:52
Primátor města Petr Kulhánek se zastupiteli referendum nechtějí. Mají již vlastní lukrativnější cestu. A tak i když Krajský soud v Plzni referendum vyhlásil a protiargumenty karlovarského magistrátu označil za bezpředmětné a ryze účelové, pan primátor koná další kroky proti. Panu Koubovi, kterému v minulosti bez výběrového řízení na výjimku zadal zpracovat stavebně historický průzkum stávající kolonády spolu se studií určení kvalit stávající stavby s návrhem úprav okolí za cca 750tis, zadal tomu samému pánovi zpracování odhadu nákladnosti obnovy litinové kolonády. A světe div se, náklady jsou trojnásobné než rozpočet tvořený z dochovaných dokumentací. Když nepomůže tento argument, napadne případnou obnovu litinové kolonád možností ohrožení vřídla stavební činností nad jeho vývěrem. A proto chce pan primátor rekonstruovat současnou kolonádu za 120mil, přičemž rekonstrukce znamená zbourání hlavní části budovy a její opětovná výstavba s tím, že do 15ti let se bude stavět kolonáda nová dle výsledků souběžné architektonické soutěže. Kdo v tom vidí logiku, ať se ozve. V usnesení Krajského soudu v Plzni je uvedeno, že rozhodování voličů nesmí ovlivňovat představitelé moci veřejné, protože zde se uplatňuje přímá demokracie v rozhodování občanů. Pana primátora a zastupitelé města to však netrápí a šíří své lži stále dál, protože pokud občany města odradí od volby v referendu, to se stane neplatným. Své kroky pan primátor dokladuje tím, že je již připraven na vyhlášení soutěže na novou kolonádu do Varů. A kdopak bude výsledek vybírat?


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.