Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Připravuje se mezinárodní soutěž KUELAP 2007

Agentura ARQUITECTUM, zaměřená na pořádání mezinárodních architekto- nických soutěží, vyhlásí 20. října soutěž KUELAP 2007.

Soutěž navazuje na předchozí soutěže Machu Picchu 2004, Nazca 2005 a Chan Chan 2006. Úkolem soutěžících, kteří s epřihlásí do letošního ročníku, bude navrhnout ubytování pro turisty v chatách u pevnosti Kuélap v Peru, která je občas nazývána Severní Machu Picchu, byť leží poněkud stranou zájmu turistů. Pevnost, postavená ve výšce 3.000 m nad mořem kolem roku 800 n.l., sestávala ze stovky budov a její stavitelé jí dokázali velice důmyslně odvodnit.

V soutěži bude udělena hlavní cena a 9 čestných uznání. Autor nejlepšího návrhu se nemůže těšit na finanční odměnu, ale na poněkud netradiční výhru: účast na ARQUITECTOUR 2007, dvanáctidenní cestě po místech, jako je citadela Chan-Chan, Machu Picchu apod. Zajímavější ale možná bude to, že nejlepší návrhy budou publikovány v uznávaných časopisech, které se zabývají architektonickými soutěžemi (mimo jiné ve zvláštním čísle Wettbewerbe Aktuel, které bude soutěži KUELAP 2007 věnováno).
Registrace bude probíhat od 20. října, účastnický poplatek je 80-120 € (záleží, kdy se soutěžící registruje). Uzávěrka je 10. ledna 2007. Soutěž je určena pouze architektům-profesionálům.

Bližší informace a podklady k soutěži naleznete na stránkách www.arquitectum.com.
Autor: Martin Rosa, 13.10.06 12:20
Návštěvnost: 7392 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.