Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Praha vypíše architektonickou soutěž na podobu budovy pro epopej

Komentáře
Těšnov je park! Vích 13.03.17 16:16
"Institut plánování a rozvoje má zajistit přípravu urbanistické studie na pozemek na Těšnově."
IPR je nepoučitelný, to dopadne 100% jak se soutěží na Štvanici. Pro jistotu to zopakuji, aby se okolo magistrály cokoliv hlo z místa, je třeba nejprve vypsat mezinárodní ideovou urbanistickou soutěž na zklidnění magistrály a to minimálně od Vyšehradu po Holešovice. Z ní totiž vyplyne, kudy a kolik dopravy pojede a jaké jsou limity pro zástavbu tepelného ostrova v blízkosti nádraží Florenc, Hlavního a Masarykova. V centru je v létě o 10 stupňů více než na Vinohradech a nedýchatelno. Parky tam dnes již formálně jsou, jen jsou v dezolátním stavu a nejsou propojené. Zklidnit a ozelenit centrum přímo a jasně vyplývá z priorit v Zásad územního rozvoje Prahy. Naopak zástavba a zvyšování limitů je s nimi v rozporu. A ke všemu, Těšnov je park! To je tak strašně smutný příběh.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.