Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Bauerova vila v Libodřicích se 1. ledna uzavře pro veřejnost

Komentáře
...Jo,... šakal 02.01.18 06:42
"...řeší se také přístup do vily, protože někdo koupil pozemek a znemožnil ho."

Tvl, tohle je snad vážně možný jen u nás! ... No nic, ... ještě že jsem tam už byl (7:- +)
systémová chyba? raval 03.01.18 21:17
Bauerova vila je skutečně unikátní. Nejen jako stavba sama o sobě, ale i expozice v ní, která soustředila skutečné poklady českého kubismu a zajímavě doplnila obraz některých osobností. Obdivuhodné bylo sledovat, jak se stále vylepšuje,- od altánku v zahradě až po rozlehlé parkoviště nejen pro auta. Pořád byl ovšem čitelný jeden problém - byla Bauerova vila a byla vesnice a byly na sobě jakoby nezávislé. Vesnici očividně nezajímalo, co v sobě má. Hned vedle se začala rekonstruovat stavba kdysi zámečku a jak se měnila a měnila, bylo zřejmé, že domovu pro seniory se nebude parkoviště pod okny líbit. Asi tam někde byla mezera v komunikaci, možná záměrná, možná náhodná, kdo ví. Možná za to může někdo úplně jiný, v tom případě se majitelce zámečku omlouvám.
Ale někde je především velká chyba v systému, který dovolí, aby taková unikátní památka a muzeum v jednom byla takto odstřihnuta od svých návštěvníků. A kdo je jejím vlastníkem a jejím provozovatelem by v danou chvíli mělo být jedno. Kubismu po Evropě zase tak moc není


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.