Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Praha si nechá vypracovat mapu infrastrukturních potřeb

Komentáře
potřebujeme mapu potřeb? Pražák 07.12.17 23:57
Tak trochu zírám. Právě jsme se přece dozvěděli, že supr Metropolitní plán je na webu, jsou tam analýzy, kde je jaký park a vize a nyní se zase (za další veřejné prostředky) bude na stejné území Prahy dělat další analýza?
Nebo je to měřítko Metrop.planu fakt málo podrobné, jak se už dávno říkalo?Pomůže to městským částem,když už skoro žádné volné nemovitosti v obecním (městském) vlastnictví nezbývají?Městské části vědí, kde mají školku a parčíky už nyní. Jsou v záloze mecenáši, co budou infrastrukturu na soukromých nemovitostech zajišťovat?Zabrání IPR stavbě dalších zbytečných kanceláří, pokud zjistí, že by tam občanská vybavenost byla potřebná?
Nebo je to zakázka a obhajoba činnosti týmu IPRu na období, kdy se bude čekat na připomínky k Metrop.planu? Nebo je to zakázka "ven"?
Docela akutní "infrastrukturní potřebou je" nechat lidí normálně v městě lidského měřítka žít, dovolit jim pohyb v centru, redukovat auta na nábřeží, humanizovat konečně magistrálu a umožnit lidem chodit po terénu např. i u tak důležitého infrastrukturního místa jako je hlavní nádraží, nedovolit rampy z Václaváku do soukromých garáží, dotáhnout již dávno plánované parčíky a neobjevovat objevené...a netříštit pozornost od důležitých věcí k produkci dalších konceptů do šuplíku-knihovničky.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.