Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Edit! vytvořili první mobilní kolonádu na světě

Komentáře
...Tohle není ono!... šakal 01.08.17 12:48
...Na jejich místě bych to dotáhnuldo náležitého konce a udělal kolonádu trvale mobilní.

Místo toho, co by našňoření lidé kolovali kolonádou, tak by jen postávali, někteří seděli... a mobilní kolonáda by kolovala okolo nich.

Popřípadě by na vyšší úrovni (level: průmysl 4.0) mohla existovat kolonáda ve formě mobilní aplikace, kdy by lázeňští hosté seděli ve svých hotelích a korzování po kolonádě se zúčastňovali toliko virtuálně na displejích svých přenosných zařízení. Prázdná kolonáda by se pak dala využít jako parkoviště.

(7:- P) (7;- D)


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.