Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ombudsmanka kritizuje návrh novely stavebního zákona

Komentáře
divoký stavební východ architekt 17.05.17 14:11
"Opatření má délku stavebního řízení zkrátit o polovinu." ... Řešit neschopnost zaměstnanců stavebních úřadů tím, že se standardní stavební řízení nahradí ohlášením?? Pokud někde je problém, tak ve většině případů je to neschopnost úředníků zahájit stavební řízení a neschopnost v něm rozhodnout a stejně tak neschopnost některých doss vydat v normálním čase stanovisko nebo naopak schopnost doss dožadovat se neracionálních řešení. Stavební a společenská kultura v Česku je většinově stále daleko za zbytkem vyspělého světa a pokud toto projde, upevníme zde zase o něco víc ten "divoký východ", který zde stále probublává.
Nechtěl by k tomu někdo přilepit třeba i zrušení zkoušek v autoškole nebo zbrojní pasy? Že by se to taky jenom ohlašovalo?


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.