Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Začala demolice domu na rohu Opletalovy a Václavského náměstí

Komentáře
a tak to půjde dál raval 18.04.17 09:21
A tak si můžeme představit, jak to půjde dál. K čemu je tedy vyhlášení centra Prahy za památkovou zónu? Prostě oko developera se podívá, vybere si, přečká protesty odborníků a veřejnosti, a pak si v klidu udělá svou ...Kdo a co tedy v této zemi rozhoduje,
Takže další na řadě je zřejmě Transgas - a co půjde dál?
Ostuda Rivass 18.04.17 11:14
Je to velká hanba, jen to ukazuje reálnou moc peněz. Čeho se stát bojí, že bude muset vyplatit developera?? Směšné.....Instituce se bojí jednotlivců a skupin. Trapné.
Krize odpovědnosti Vích 18.04.17 11:29
Limity prolomeny, zákony neplatí, elity selhaly.
moc penez i jinak Jan Sommer - hlas z hnojiste 19.04.17 10:13
Je to divné, jestli máme architekty schopné všeho? Dokážou zakázku odmítnout z etických důvodů? Samozřejmě hlavním pochopitelným motivem je prospěch rodiny. Pořád se hudrá na obojí památkáře, ale architekti jakoby byli z obliga, že prostě musejí, co mají zadáno.
nejen památkáři raval 19.04.17 15:38
Ne, v tomto případě nelze nadávat na památkáře. A je pravda, že nejde jen o developera, což je profese, která Praze skutečně vládne, jde i o architekty, kteří jsou ochotni práci na takových parcelách vzít. A asi jim opravdu nelze brát jako polehčující okolnost, že když ne ten, tak jiný se toho ujme s radostí ...
logika... Vích 19.04.17 21:24
Tak nevím, chtít po developerech aby nestavěli a po projektantech aby neprojektovali je jako chtít po úřednících, aby nerazítkovali. Rozhodující odpovědnost má holt ten, kdo uděluje souhlas, tj. státní správa. Jestli ta má raději zisk než zdraví, tak popírá udržitelnost. Logika je krutě pravdivá.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.