Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Úřady začaly posuzovat návrat sloupu na Staroměstské náměstí

Komentáře
...Frantu Saure na ně!... šakal 16.04.17 20:37
...A nikoho neživte! (>:- ( )

šakal hašek, podepsán vlastní prackou
Trochu úcty! Tomáš Vích 17.04.17 08:56
Ze správního hlediska v povolení nevidím problém. Zajímavé bude, jestli se primátorka jako účastník řízení a politická osoba odvolá, nebo spolky a iniciativy. Myslím, že je to teď správně načasované, 2018 jsou komunální volby a kdo zvítězí, ten rozhodne. Já jsem pro smír mezi kalichem a křížem. Jako ateistu mne po 400 letech a milionech mrtvých ty dětinské náboženské půtky už dost nebaví. Trochu úcty, anarchisti!
Ať mír dál zůstává s touto krajinou... Ondra Goetz 17.04.17 17:42
Já jako agnostik zase doufám, že spíš než o náboženské půtky půjde o spor, zda lze historické památky "vyrábět" v nové době. Jak víme, detailní podoba významné části původního sloupu jest neznáma. Mohlo by to být zajímavé...
Ať mír... Vích 18.04.17 11:35
Nový sloup jako symbol smíření a úcty je svým způsobem věrohodnějsi.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.