Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Žižkovský vysílač se nad metropolí tyčí již čtvrtstoletí

Komentáře
...Což je přesně o 25 let déle,... šakal 16.02.17 10:05
...než by se slušelo. Uříznout a narvat do Blanky!

(>:- | )
Naopak, je to skvělá věž. fgghd 16.02.17 16:40
moc rád se na ní divám. Jen její okolí z blízka je trochu naprd.
...Jo,... šakal 21.02.17 00:10
...jinak mě hrozně mrzí, že jsem si tak intenzivně přál zánik Pragerova Federálního shromáždění a ještě k tomu navíc té další Aulického prasárny jménem "Dispečink plynovodu Transgas". Takhle to dopadne, když je člověk nestřídmý, a včas neuváží, co je větší zlo!
Teď mi zbourají dispečink, který není skoro odnikud vidět, a zrovna tak "Fojtíkův deštník" - ta potupa pražského panoramatu - zůstane trčet dál.

...Ale ono je to asi jedno. Přímo v technikolorovejch barvách vidím, jak roku 2030 činí skupina vzdělaných, progresivních, vnímavých intelektuálů podání, aby byla prohlášena administrativní budova "Crystal Prague" na Vinohradské třídě kulturní nemovitou památkou. A jak opravdoví fajnšmekři z oboru kunsthistorie svými těly hájí nedotknutelnost výtvarného slohu hotelu Don Giovanni - "ve své integritě skvěle zachovaného projevu postmoderny, jenž se v devadesátých letech stal symbolem éry gründerského eurosocialismu s prvky kapitalismu"...

...(7:- P)
šakale lodyha 21.02.17 08:59
....zizkovska raketa je roztomila selanka proti tem dvema fekalum na Vinohradsky. Zarekl jsem se, ze chemickou medicinu uz brat nebudu, kdyz ale jedu kolem Crystal Prague, znejistim jestli to bylo spravny rozhodnuti...
Olšany Tomáš Vích 21.02.17 22:28
Nesmí se zapomenout, že vysílač stojí na vybagrovaném židovském hřbitově, bylo třeba jej symbolicky zapřít o francouzské hole, aby neupadl. Jak si opravdu vážím Transgasu, tak vysílač mne svou bezohlednou nabubřelostí nepřestává děsit, stejně jako Don Giovanni, Flora, Svobodná Evropa nebo Crystal. Na Olšanech stoprocentně straší.
Lukáš Obdržálek 23.02.17 19:20
Tu věž můžu! Jenom škoda, že tu laminátovou špičku sundali, teď vypadá o něco hůř.
...Che, che,... šakal 25.02.17 20:47
...teprve teď jsem si toho na základě upozornění všimnul: on už ten falus vážně NEMÁ svůj prezervativ?!

Inu, to jen svědčí o tom, jak já sám ve své přirozené nechuti ten "monument" pražského horizontu opomíjím a jak v každém všedním dni odvracím zrak od té estetické zkázy...

...Poučné! (7:- ))

...
Vysílač je hnus Pavel 26.02.17 15:48
Vysílač je hnus, který narušil celé pražské panorama, není elegantní ani designově zajímavý ani konstrukčně odvážný, tři moc tlusté a moc krátké trubky... Rozebrat a může tam vzniknout hezký parčík.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.