Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Jihočeská filharmonie z modulů?

Komentáře
dve miliardy a "prípadny provoz" Mirko Baum 31.03.16 16:50
Predpokládám, ze ten, kdo vypocítal cenu za Rejnoka, musel vedet, jak a z ceho bude postaven. Myslím, ze by velmi rozsírilo obzor profesní obce, kdyby si tuto vzácnou informaci nenechal pro sebe. Téz informace o "prípadném" provozu by nebyla k zahození.
Pokud vsak byly tyto informace získány pouze na základe jednoho jediného obrázku, ktery kdysi strasil na techto stránkách (cehoz se velmi obávám), mohou byt prinejmensím "nejisté". M. B.
to M.B. radek vopalecký 31.03.16 21:12
Pane Baum, vsechno je jinak. Uz se tim prosim netrapte


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.