Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Město Opava vyhlašuje soutěž na penzion pro seniory

Město Opava vyhlašuje architektonickou soutěž na zpracování návrhu penzionu s kapacitou 50 samostatných bytových jednotek. Jedná se malometrážní byty s bezbariérovým vstupem a evakuačním výtahem typu pečovatelské služby. Bydlení bude sloužit seniorům a bude zde možnost terénních služeb lékaře a sester.

Penzion bude situován na ulici Hálkova v Opavě - Kateřinkách. Soutěžní návrhy by měly řešit také urbanistické umístění penzionu, pěší propojení a odpovídající počet parkovacích míst. Detailně je požadováno řešit následující skutečnosti:
  • samostatná bytová jednotka bude částečně bezbarierová (jen sociální zařízení), dispozičně členěna na předsíň, sociální zařízení, obytnou místnost, lodžii alt. balkon,
  • efektivně vyřešit dispozici obytné místnosti s kuchyňským koutem, vlastním soc. zařízením, předsíní, obytnou místností s kuchyňskou linkou s el. čtyř plotýnkovým sporákem, spížní skříň, chladničku, stolování, univerzální sedací soupravu, lodžii alt. balkon,
  • sociální zařízení bude prostorově umožňovat umístění sprchovacího bezbariérového koutu, záchodové mísy, umývadla, pračky,
  • jednotlivé byty budou napojeny na samostatné měřící jednotky - voda, elektro, teplo,
  • v suterénu vybudovat sklad, úklidovou komoru, sklepní kóje, sušárnu, výměníkovou stanici, společenskou místnost pro 25 seniorů s kuchyňkou.
Prohlídka řešené lokality je naplánována na 25. listopadu. Do 9. prosince je pak možné podávat dotazy týkající se této soutěže. Na jejich zodpovězení má pak vyhlašovatel jeden týden, tedy do 16. prosince. Termín odevzdání soutěžních návrhů je stanoven na 30. ledna 2012. Vyhlášení soutěže je pak předběžně plánováno na 28. února.

Více informací o architektonické soutěži naleznete na www.opava-city.cz/scripts/detail.php?id=46945
Zdroj: Statutátní město Opava
Vložil: Tisková zpráva, 19.11.11 17:20
Návštěvnost: 10943 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
nezapomenout odevzdat ještě před vyhlášením soutěže :o) Josef Čančík 19.11.11 18:53
soutez takyarchitekt 20.11.11 00:34
Máte snad něco protoi panu Línkovi? jan klimeš 20.11.11 16:26
Are you drunk, sir? takyarchitekt 21.11.11 04:30
Drunk no, drink yes ! Opavák 24.11.11 19:18
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.