Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Cestou k redukci nákladů a emisí CO2 je efektivní izolace
Cestou k redukci nákladů a emisí CO2 je efektivní izolace
Veletrh Gastech 2011
Jedním z energeticky nejnáročnějších sektorů ekonomiky je průmysl. Během 25. veletrhu a konference Gastech, které se budou konat ve dnech 21. – 24. března 2011 v Amsterdamu, bude firma Rockwool Technical Insulation prezentovat jak efektivně snížit spotřebu energie v této oblasti a současně omezit emise CO2.

Spotřebu energie v průmyslových podnicích je možné efektivně snížit díky použití účinné tepelné izolace. Výsledkem jsou dva přínosy. Za prvé tepelná izolace dovoluje omezit emise škodlivého CO2 do atmosféry, což vzhledem k systému obchodování emisními povolenkami, vydanému Evropskou unií, vede ke snížení nákladů firmy. Druhý přínos je zřejmý, pokud vezmeme v úvahu skutečnost, že vhodná izolace technických zařízení je nezbytná pro zajištění řádné výtěžnosti výrobních procesů, jelikož umožňuje udržení teploty potrubí i nádrží v přesně vymezených mezích.

„Majitelé, projektanti a provozovatelé velkých průmyslových podniků už dnes stojí před výzvou, kterou je minimalizace spotřeby energií pro zajištění dlouhodobé stability provozování. To je spojeno s opětovným projektováním potrubí, kabelů, kotlů a vysokoteplotních technologických zařízení na technologie budoucnosti s nízkou spotřebou energie a nízkými emisemi. Jako nezbytné se jeví vyvážené projektování a použití účinné izolace. Díky tomu průmyslové podniky nebudou plýtvat energiemi a penězi a ve skutečnosti začnou spořit a omezovat negativní vliv své činnosti na životní prostředí.“ – říká Frank Jacobs, generální ředitel skupiny Rockwool Technical Insulation.

Rockwool Technical Insulation je vedoucím dodavatelem kvalitních řešení izolací z kamenné vlny a zabezpečování technických instalací v průmyslových i námořních procesech. Klíčové přínosy, které dává účinná izolace v průmyslu, bude firma prezentovat během veletrhu Gastech v Amsterdamu (stánek č. A 032). 

Navíc zástupci firmy provedou v rámci doprovodné konference „Center of technical excellence“ (Centrum technické dokonalosti) dvě prezentace:
  • „Účinná izolace redukující spotřebu energie a náklady provozu“, 21. března 2011 – sál A v 11:00 – 11:30 hodin,
  • „Efektivní izolace snižující  náklady na spotřebu energie a emise CO2“, 23.března 2011 – sál B v 14:30 – 15:00 hodin.

Více informací na téma izolace technických zařízení je možno získat na www.rockwool-rti.com
Autor: Tisková zpráva, 16.03.11 09:30
Návštěvnost: 7568 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.