Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Dny otevřených dveří společnosti Kratochvíl parket profi začínají <NOBR>v pondělí</NOBR> 28. února 2011 v Praze
Dny otevřených dveří společnosti Kratochvíl parket profi začínají v pondělí 28. února 2011 v Praze
Kromě produktových novinek jsou připraveny kulinářské speciality či soutěž ve stolním fotbálku
Příchod nového kalendářního roku je pro společnost Kratochvíl parket profi, s.r.o., předního dovozce a distributora podla- hových krytin u nás i v zahraničí a člena specializované maloobchodní sítě s podla- hovými krytinami 1 FLOOR, již tradičně příležitostí k představení nových produktů, nabízených služeb a chystaných kampaní. Pro rok 2011 si společnost Kratochvíl parket profi připravila prezentaci formou Dnů otevřených dveří, které se mezi 28. únorem a 15. březnem uskuteční v Praze, Brně a Ostravě. Na čtyřdenní prezentaci do pražského a brněnského showroomu KPP a jednodenní prezentaci do hotelu Clarion Congress Hotel v Ostravě jsou zváni všichni obchodní partneři KPP, architekti, projektanti, podlahářské firmy, investoři i ostatní zainteresované osoby, které se zajímají o novinky a trendy v oblasti podlahových krytin pro nadcházející období. Kromě prezentace nových produktů a kampaní pro rok 2011 se návštěvníci mohou těšit na soutěže ve stolním fotbálku proti profesionálnímu hráči se zajímavou výhrou 5.000,- či na kulinářské speciality moravské, německé, švédské a asijské kuchyně.

28.2.–3.3.2011 Showroom KPP v Praze
Českomoravská 12, Praha 9
7.3.–10.3.2011 Showroom KPP v Brně
Bohunická cesta 1/328, Moravany u Brna
15.3.2011 Clarion Congress Hotel v Ostravě
Zkrácená 2703, Ostrava - Zábřeh

Prezentace budou probíhat v daných termínech vždy mezi 9. a 17. hodinou. Představeny budou produktové novinky a trendy u podlahových krytin od tradičního švédského výrobce vícevrstvých dřevěných krytin Kährs. Pozornost bude věnována také dvouvrstvým parketám Bauwerk z Německa či vícevrstvým dřevěným krytinám od oblíbeného holandského výrobce Solidfloor. V sortimentu vinylových krytin se KPP zaměří zejména na představení novinek u německého výrobce Windmöller Flooring, který v roce 2010 překvapil trh unikátními kolekcemi Bacana a Laguna celovinylové plovoucí krytiny DesignLine Connect. Dále mezi novinkami nebude chybět ani zastoupení německé firmy Tarkett, výrobce kvalitního PVC, výrobce laminátových a vinylových krytin společnosti Witex či firmy Forbo, výrobce přírodního Marmolea Click.

Po celý den bude zajištěno občerstvení formou kulinářských specialit vybraných zemí. Milovníci tradiční moravské kuchyně by si tak pro návštěvu Dnů otevřených dveří u KPP měli vybrat pondělí. V úterý se návštěvníci mohou těšit na inspiraci z Německa v podobě pivní klobásy či řízku s bramborovým salátem. Středa bude věnována zdravé švédské kuchyni a čtvrtek proběhne ve znamení kuchyně asijské, těšit se můžete na sushi či kung-pao. Příznivce her a soutěží navíc jistě potěší možnost zahrát si stolní fotbálek s profesionálním hráčem. Budete-li mít štěstí a vyhrajete-li nad profesionálem, odnesete si domů výhru v hodnotě 5.000,-

Více informací o Dnech otevřených dveří KPP bude k dispozici v průběhu ledna na webových stránkách www.kpp.cz. Zájemci mohou potvrzení účasti zasílat e-mailem na adresu info@kpp.cz.
Zdroj: Kratochvíl parket profi, s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 14.02.11 02:00
Návštěvnost: 6585 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.