Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Rozšířená nabídka laminátových krytin WITEX nově k dostání u KPP  i ve specializované prodejní síti 1 FLOOR
Rozšířená nabídka laminátových krytin WITEX nově k dostání u KPP i ve specializované prodejní síti 1 FLOOR
Laminátové krytiny Witex pro tradiční, moderní i extravagantní až odvážné interiéry
Společnost Kratochvíl parket profi, přední český dovozce a distributor podlahových krytin, významně rozšířila svou nabídku v oblasti laminátových krytin Witex a představuje nyní 15 kolekcí atraktivních laminátových podlah od stejnojmenného německého výrobce. Jednotlivé charakterově odlišné řady - Trend, Cusual Living, Premium a Design – zahrnují kolekce, které uspokojí náročné požadavky na tradiční, moderní i extravagantní vybavení interiéru. Společným rysem dílčích kolekcí je kromě ohleduplnosti k životnímu prostředí a trvale udržitelnému rozvoji či nadstandardních technologických úprav a užitných vlastností krytin také celoživotní záruční lhůta na zámkový spoj a stabilitu produktu. Z více než 80 dekorů zastoupených v jednotlivých kolekcích tak můžete vybírat nejen v showroomech a u obchodních partnerů společnosti KPP, ale také v prodejnách specializované maloobchodní sítě 1 FLOOR.
 


Laminátové krytiny Witex charakterizuje řada technických inovací a vychytávek, které ocení především samotní uživatelé. Krytiny se vyznačují zvýšenou ochranou proti působení vlhkosti, mají impregnované hrany a speciálně chráněnou nosnou dřevovláknitou desku proti nabobtnání. Patentovaný zámkový spoj LocTec zase usnadňuje pokládku a jakékoli zvuky v podobě vrzání jsou díky dokonalé přesnosti a těsnosti spojů pouhou minulostí. Laminátové krytiny Witex umožňují pokládku na podlahové vytápění a jsou kompatibilní s některou ze speciálních podkladových izolačních podložek Sound-Protect Eco, s nimiž je kročejový hluk a klapot od podlahy maximálně potlačen a při jejichž výrobě rovněž dochází k minimálnímu dopadu na životní prostředí. U vybraných kolekcí se můžete setkat s antistatickou úpravou povrchu, s vylepšenou odolností krytiny v podobě DPL+ filmu (speciální vrstva pryskyřice umístěná pod dekorační papír, která krytinu zpevňuje a zvyšuje její odolnost i třídu zátěže), se strukturovaným povrchem, s designem dlažby či přírodního dřeva anebo třeba s tzv. „V“ drážkami, které krytině propůjčují neotřelý design. Výrobce ke krytinám nabízí také obvodové lišty v jednotlivých dekorech, přechodové lišty i další doplňky pro dosažení dokonalosti v detailech. Rozmanitost u Witexu najdete nejen v samotných dekorech, strukturách a úpravách povrchu, ale také v rozměrech jednotlivých lamel, zajímavé jsou např. formáty čtverců s dekory dlažby u kolekce Casa, široké lamely kolekce Xenia anebo lamely s formátem XXL kolekce z Color+.

Kvalitní struktura je u laminátových krytin Witex základem

Laminátové krytiny od Witexu se skládají ze tří základních vrstev. Vrchní odolná vrstva z melaminové pryskyřice chrání krytinu před mechanickým poškozením. Povrchová struktura této vrstvy se liší dle jednotlivých kolekcí, některé nabízejí matný povrch, jiné hladký až lesklý, další imitaci ručně škrábaného povrchu či s jemně vykreslenou strukturou dřevěných vláken. Další vrstvu tvoří pryskyřicí impregnovaný dekorační papír s jedním z nespočtu dekorů dřevin, dlažby či smyšlených vzorů. Nosnou desku pak představuje různě upravovaná dřevovláknitá deska vysoké hustoty HDF, setkat se můžete s těmito typy: Aqua-Protect® (maximální ochrana proti vlhkosti), HDF-Protect® (zvýšená ochrana proti vlhkosti), HDF board FSC-certified Aqua-Protect® board. (HDF deska s maximální ochranou proti vlhkosti a s certifikací lesního hospodářství FSC). Se speciální vrchní nášlapnou vrstvou X-Protect® (několik pryskyřičných vrstev slisovaných k sobě za působení vysokého tlaku HPL) se pak setkáte u prémiové kolekce Color+. Všechny kolekce splňují nejvyšší stupeň zátěže krytiny pro soukromé užití značený hodnotou 23 a řada z kolekcí nabízí také zátěžovou třídu 32 až 33 pro komerční využití.

I. Praktická, odolná a rozmanitá řada TREND
Mezi „TRENDY“ kolekce výrobce zařadil 12 dekorů kolekce BONITA, 6 dekorů kolekce ARTRIA a 12 dekorů kolekce LISEA. Svěží a zároveň konvenční dekory těchto kolekcí s různě strukturovanými povrchy nabízejí motivy dřevin i vzory připomínající spíše lino či dlažbu. Především do šeda a béžova laděné extravagantní dekory z kolekce ARTRIA přinášejí možnost zkombinovat jednotlivé dekory a vytvořit si tak na podlaze zajímavé a originální vzory. Neotřelé lamely této kolekce s třídou zátěže 23/31 a nosnou deskou HDF-Protect® vyniknou a poslouží v obýváku, ložnici, kuchyni, dětském pokoji i jídelně.

II. Voděodolné kolekce řady CUSUAL LIVING pro všestranné použití
V řadě „CUSUAL LIVING“ můžete vybírat z 24 dekorů kolekce MARENA a dále z kolekcí CATANIA V4, AVERTO V4, NOVARA V2 a AMARIS V2, které jsou mimo jiné zajímavé např. tzv. „V“ drážkami na lamelách. Některé nabízejí „V“ drážky na všech čtyřech hranách, jiné pouze na dvou, v prostoru však obě verze dodají krytině zajímavý šmrnc. Podíváme-li se blíže např. na kolekci NOVARA V2, najdeme v ní 6 příjemných dekorů s motivy dřevin a extra dlouhým a úzkým formátem lamel. Matný povrch krytin zvýrazňuje textura dřeva kombinovaná s imitací ručního škrábání. Lamely o rozměrech 1376 mm x 156 mm a s třídou zátěže 23/32 jsou vybaveny antistatickým povrchem a voděodolnou nosnou deskou Aqua-Protect®, která snižuje nároky na údržbu. Rozlitou šťávu na podlaze totiž snese lépe než klasická laminátová podlaha s neošetřenou nosnou deskou a neimpregnovanými hranami.

III. V řadě PREMIUM jdou kvalita, důraz na ekologii a neotřelý design ruku v ruce
Speciální, nebo chcete-li prémiové, kolekce pak výrobce zařadil do řady „PREMIUM“. Kromě 6 dekorů kolekce MARENA MAXI V2, 12 dekorů kolekce XENIA, 6 dekorů kolekce GRANDE s opravdu „grande“ rozměry lamel či 12 dekorů originální kolekce PIAZZA najdete zajímavých 6 vzorů u kolekce CASA V4. Kolekce CASA V4 zahrnuje čtvercové formáty lamel o rozměrech 396 x 396 mm s povrchovou úpravou připomínající dlaždice a „V“ drážkami na všech 4 stranách. V nabídce si vyberou milovníci světlých i tmavých odstínů. Se třídou zátěže 23/32 krytina bez problému vydrží v silně namáhaných místnostech u vás domu i např. v prostorách kanceláří.

IV. Řada DESIGN zahrnuje laminátové krytiny extra třídy s působivým leskem
Kolekce COLOR a COLOR+ s netradičním designem evokujícím dojem dlažby a v provedení extravagantní lesk nebo decentní mat přinášejí vysokou kvalitu, jedinečnost a modernost. Kolekce COLOR s 5 jednobarevnými dekory a rozměry lamel 823 x 329 mm mají pro podtržení svého vzhledu hrany zvýrazněné mikrovláknem a jemným zkosením. Druhá zmiňovaná, kolekce COLOR+, obsahuje lamely XXL formátu 1488 x 293 mm a je opatřena již zmiňovanou speciální povrchovou úpravou X-Protect®. Krytiny z obou kolekcí jsou díky voděodolné nosné desce Aqua-Protect® ideální i do vlhkých prostor kuchyní a koupelen.

Všechny zmiňované kolekce laminátových krytin Witex jsou buď skladem nebo na objednání k dostání u jednotlivých obchodních partnerů společnosti Kratochvíl parket profi a v prodejnách specializované maloobchodní sítě s podlahovými krytinami 1 FLOOR. Více informací naleznete na www.kpp.cz a www.1floor.eu.
Zdroj: Kratochvíl parket profi, s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 26.01.11 11:00
Návštěvnost: 7667 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.