Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Kam směřuje trend v stavebních izolacích?
Kam směřuje trend v stavebních izolacích?

Současnost charakterizují aktuální témata spojená s ubývajícími zásobami surovinových a energetických zdrojů, s globálními klimatickými změnami a s nadměrným znečišťováním půd, vody a ovzduší. Dále se stále více do popředí dostává otázka potřeby a používání kvalitních výrobků, které splňují zejména požadavky zdravotní nezávadnosti, ale i další parametry jako jsou např.technické a ekonomické Tyto procesy významně ovlivňují produkty stavební výroby. Při vývoji  nových materiálů se přesouvá pozornost od energeticky náročných technologií k organické materiálové bázi, poskytované přírodními surovinami. Právě ony většinu požadavků splňují. V tepelně-izolační oblasti se k nim, díky svému původu a dobrým vlastnostem, jednoznačně přiřazují výrobky z technického konopí. Jsou to materiály, které vedou k efektivnímu řešení izolace budov v duchu filozofie zdravého bydlení a environmentální zodpovědnosti.

CANABEST, s.r.o. je český výrobce, který se hlásí k myšlence trvale udržitelného rozvoje, ochrany životního prostředí a redukce emisí CO2. Zodpovědnost k zdravému bydlení i aspekt trvalé udržitelnosti se odrážejí ve vizi společnosti nabízet na trhu produkt, který uspokojuje poptávku po ekologických materiálech. Konopné pazdeří je dokonale ekologickou a zdravotně nezávadnou surovinou pro kvalitní tepelnou izolaci.
Vlastnosti přírodní konopné izolace CANABEST, jako jsou nehořlavost, tepelně izolační či akustické vlastnosti, se dají zcela srovnat s dostupnými konvenčními izolacemi. Ovšem díky tomu, že se jedná o přírodní vlákno, vyniká konopná izolace dalšími skvělými vlastnostmi, které ji stavějí na mnohem vyšší úroveň. Předně je to jedinečná schopnost regulovat vlhkost – dokáže ji absorbovat a opět ji uvolnit. Díky konopné izolaci dům „dýchá“, odvádí vlhkost a tím se vytváří v objektu zdravé prostředí a dobré mikroklima s přirozenou ochranou proti plísním, bakteriím a jiným alergenům. Významnou devizou je výraznější letní tepelná ochrana díky vysoké schopnosti akumulovat teplo. V porovnání s minerálními izolacemi je u izolace z konopí dvojnásobná schopnost tepelné akumulace (c = 1600 J/(K.kg)). Samozřejmou vlastností je také odolnost proti napadení škůdci a nepodléhání hnilobám. Lákavá je i čistá, rychlá a jednoduchá montáž, navíc práce s izolací je příjemná, bez svědění a škrabání, nedráždí dýchací trakt, aplikuje se bez rukavic a ochranného oděvu.
Stavebníci, kteří přijali zdravé bydlení jako součást svého životního stylu, najdou na trhu ucelenou nabídku izolačních desek a rohoží pro izolaci střech, stropů, podlah a fasády. Všechny produkty jsou vyráběny podle nejvyšších standardů kvality a jsou plně certifikovány.
Konopná izolace CANABEST se dá použít jak v novostavbách, tak i ve starších domech. Díky svým výborným vlastnostem je vhodná pro všechny typy obytných, komerčních nebo průmyslových objektů, včetně ekologických a energeticky úsporných staveb.

Čistě přírodní tepelně izolační rohože CANABEST BASIC Natur a CANABEST PLUS Natur
Společnost CANABEST, s.r.o reaguje na rostoucí poptávku po přírodních materiálech a letošního roku uvádí na trh novou generaci konopných izolací – CANABEST BASIC Natur a CANABEST PLUS Natur, které jsou ekologické a jen na čistě přírodní bázi, tudíž neobsahují žádné zdraví a životnímu prostředí škodlivé látky. Tyto špičkové, čistě přírodní tepelně izolační rohože se vyrábí z konopných vláken s příměsí organického pojiva z kukuřičného škrobu. Neobsahují formaldehyd, fenoly, akryláty ani umělá barviva či bělidla. Izolace se také vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, která probíhá plně ekologickým procesem a za dodržování těch nejpřísnějších požadavků na kvalitu a technologii. S novou generaci izolací je možné realizovat i ekologické stavby, které si žádají výlučně obnovitelné materiály.


Novinka 2011
Novinka 2011

CANABEST BASIC CANABEST BASIC Natur CANABEST PLUS CANABEST PLUS Natur CANABEST PANEL
Charakteristika: tepelně izolační rohože vyrobené z konopných vláken s příměsí pojivých vláken čistě přírodní tepelně izolační rohože vyrobené z konopných vláken  a příměsi přírodního pojiva z kukuřičného škrobu tepelně izolační rohože vyrobené z konopných vláken s příměsí pojivých vláken čistě přírodní tepelně izolační rohože vyrobené z konopných vláken  a příměsi přírodního pojiva z kukuřičného škrobu tepelně izolační desky vyrobené z konopných vláken s vysokým obsahem pazděří a příměsí pojivých vláken
Složení: konopné vlákno + BiCo (pojivo) konopné vlákno + PLA (pojivo) konopné vlákno + BiCo (pojivo) konopné vlákno + PLA (pojivo) konopné vlákno + BiCo (pojivo)
Objemová hmotnost: 24 kg/m³ 36 kg/m³ 100 kg/m³
Použití: střechy, stropy střechy, stropy, vnitřní a vnější stěny, akustické izolace podlahy, fasády

Technické fólie pro stavebnictví a příslušenství
Od letošního roku rozšiřujeme náš sortiment konopné izolace o technické fólie pro stavebnictví vč. příslušenství (lepící pásky, manžetové těsnění, obrysové pojivo, tekuté pojivo, korekční náplasti…) od švýcarské firmy Ampack. Tento kompletní systém ochrany stavebního pláště je s konopnou izolací vzájemně plně kompatibilní.

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na náš stánek č. C17 v hale 4 na Mezinárodním veletrhu Dřevostavby 2011, ve veletržním areálu Praha-Holešovice, kde bude k vidění několik novinek.
Těšíme se na setkání s Vámi. ... Připravte se na příjemné překvapení.
Zdroj: CANABEST s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 24.01.11 01:00
Návštěvnost: 8150 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.