Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Chcete si vyzdobit interiér podle svého? Obrazy na míru vám to umožní!
Chcete si vyzdobit interiér podle svého? Obrazy na míru vám to umožní!

Společnost Profimedia představuje nový internetový projekt www.obrazynamiru.cz, prostřednictvím kterého lze vybírat z více než 20 000 obrazů. Obrazy v interiérech se stávají jedním z nejoblíbenějších a zároveň nejvíce efektních bytových doplňků dnešní doby. Mnoho zájemců však stále od jejich nákupu odrazuje omezený výběr a nízká kvalita. Obrazy na míru budou řešením. 

Velký výběr a snadná orientace
Obsáhlá databáze zahrnuje nejen obrazy s klasickými náměty (lidé, příroda, jídlo a pití, atd.), ale též ikonické historické snímky, reprodukce dobových plakátů a filmových plakátů nebo slavných malířských děl. Aby bylo hledání vhodných děl pro návštěvníky stránek co nejsnadnější, je databáze rozdělena do několika desítek kategorií, kterými se mohou při výběru řídit. Nabídku tak mohou procházet podle různých kritérií: např. námětu, ale též barvy, orientace (na šířku/výšku, čtverec/panoramatický výjev) nebo dokonce podle umístění či nálady, kterou má jimi vybraný obraz vyvolávat. Pomocnou rukou při výběru mohou být také tipy interiérového designéra Davida Plouhara, které jsou na stránkách projektu k nalezení v sekci Poradna.

Jaký rozměr chcete?
Rozměr obrazu si volí zákazník sám. Protože www.obrazynamiru.cz k tisku používají nejmodernější technologie zaručující výsledky vysoké kvality, mohou si zákazníci snímky objednat v jakékoliv velikosti (až několik metrů). Pro představu ceny takového obrazu pak přímo na stránkách mohou využít Orientační kalkulačku, pomocí které si mohou cenu vybraného obrazu v konkrétních rozměrech vypočítat.

Vhodný výběr materiálu
Obrazy jsou nejčastěji tištěny na plátno, milovníci plakátů však mohou využít také možnosti tisku na fotopapír nebo tvrzenou kapa desku. Ten kdo se rozhodne pro plátno, určitě neprohloupí. Potištěné plátno se vypíná do tzv. blind rámů. Ty mají podobu dřevěného vnitřního rámu a jejich výhodou je nenásilné zakončení obrazu, které na stěně nepůsobí tak rušivě jako klasický rám. Služba www.obrazynamiru.cz navíc jako jediná v ČR umožňuje vypínání pláten na blind rámy již po 1 cm (standard je 5 cm), což umožňuje vyniknout všem detailům obrazu a zabraňuje jeho nehezkému proporčnímu zkreslení. Celý snímek je poté ještě nastříkán speciálním lakem, aby nedocházelo k jeho poškození. Obrazy tisknuté na plátno lze zároveň zákazníkům dodávat i bez rámu zabalené v bezpečné tubě.

Projekt www.obrazynamiru.cz nabízí tisk vybraných obrazů, jejich zarámování a dodání až domů. To vše do sedmi pracovních dnů od objednávky. Otevřené dveře mají na novém internetovém serveru také ti, kteří si přejí nechat ve vysoké kvalitě vytisknout a popřípadě i zarámovat vlastní fotografie.web: www.obrazynamiru.cz
Zdroj: Profimedia
Vložil: Tisková zpráva, 01.11.10 13:00
Návštěvnost: 10757 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.