Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Nový okenní profil Eforte – nejlepší volba pro pasivní domy
Nový okenní profil Eforte – nejlepší volba pro pasivní domy

Společnost Deceuninck nabízí řešení oken pro domy v pasivním standardu v podobě nového plastového okenního profilu Inoutic Eforte. Jako první výrobce profilů na trhu přichází s šestikomorovým profilem, který při použití běžné ocelové výztuhy, vestavné hloubce 84 mm a bez přídavných izolačních prvků dosahuje výborného koeficientu tepelné prostupnosti rámem, a to pouhých 0,95 W/m²K. Při použití prosklení s tepelnou prostupností U(g)=0,6 W/m²K okna z profilů Eforte spolehlivě splňují parametry pasivních domů. Pomocí speciálních skel lze dosáhnout dokonce hodnoty tepelné prostupnosti celým oknem U(w)=0,66 W/m²K, která se pohybuje výrazně pod hodnotami kladenými na pasivní domy.

Systém Inoutic Eforte umožňuje zabudování skla v okenních křídlech do hloubky 20 mm, čímž je zaručena optimální povrchová teplota v oblasti zasklívací lišty. Tento prvek je v oblasti otvorových výplní ojedinělý. Nové svařovatelné multifunkční těsnění řeší vyrovnávání nárazů, respektive těsnění skla na rámu, a spolehlivě tak chrání proti prudkému dešti či krupobití a velmi dobře izoluje proti hluku. K přednostem systému Eforte se řadí i velký výběr z více než 20 barev, které lze uplatnit jako oboustranné nebo jednostranné dekory. Nový profil Eforte splňuje požadavky státního programu Zelená úsporám a lze na něj žádat dotace.

Profilový systém Eforte staví na osvědčené technologii Inoutic. Je navržen tak, aby byl plně kompatibilní s ostatními profily a produkty Inoutic. Například zasklívací lišty a kování jsou identické s prvky Inoutic.

Díky vestavné hloubce 84 mm je možné použít profil Eforte jak v novostavbách, tak i ve staré zástavbě. Veškeré prvky, tj. použitý materiál PVC a ocelová výztuž systému Eforte, jsou plně recyklovatelné.

Více informací najdete na www.deceuninck.cz.
Zdroj: Deceuninck
Vložil: Tisková zpráva, 07.09.10 11:35
Návštěvnost: 7180 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.