Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Architekti a projektanti soutěží s TONDACHEM o šampaňské
Architekti a projektanti soutěží s TONDACHEM o šampaňské

I letos se mohou architekti a projektanti zúčastnit speciální e-mailové akce, kterou pro ně připravila firma TONDACH ČR. Soutěž "Vyhrajte s pravou pálenou pravé šampaňské" probíhá od 1. 2. 2006 do 30. 11. 2006.

Každý měsíc, celkem tedy desetkrát, obdrží přihlášení zájemci od firmy TONDACH e-mail s upozorněním na soutěžní otázku zveřejněnou na www.tondach-soutez.cz/architekt. Všechny otázky se budou týkat pálené střešní krytiny. Spolu s vědomostní otázkou bude vždy zveřejněn i tipovací dotaz.
Každý měsíc bude vyhodnocen jeden výherce, který získá láhev pravého šampaňského Moët & Chandon Brut Impérial. Jména vítězů jednotlivých kol budou průběžně zveřejňována na www.tondach.cz. Pokud by odpovědělo správně více soutěžících a jejich tip by současně vykazoval shodnou nejmenší odchylku od správné odpovědi, zjištěné pořadatelem po uzavření příslušného soutěžního kola, stane se výhercem soutěžící, který odpověděl nejdříve. Celou bednu šampaňského pak získá ten, kdo správně odpoví na největší počet soutěžních kol a uvede správný tip na závěrečnou tipovací otázku.
Zdroj: tisková zpráva
Vložil: Martin Rosa, 20.02.06 00:05
Návštěvnost: 6368 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.