Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Twinson O-Terrace+ je kompozitní materiál ideální pro velké plochy
Twinson O-Terrace+ je kompozitní materiál ideální pro velké plochy

Kompozitní materiály vyrobené ze dřeva a plastu jsou určeny pro venkovní použití. Díky dobrým vlastnostem obou svých složek a díky své trvanlivosti a odolnosti vůči povětrnostním podmínkám se doporučují k použití na venkovní terasy, přístavní mola, na obklady bazénů nebo dokonce jako fasádní řešení. Představme si blíže zástupce kompozitního materiálu, a to Twinson O-Terrace+, který nabízí společnost Deceuninck.

Systém O-Terrace+ je vyroben z materiálu Twinson, který v sobě kombinuje přednosti obou základních složek, tedy PVC a rychle rostoucího dřeva s certifikací PEFC. Složen je z 50 % PVC a z 50 % dřeva. Ve stavebním materiálu Twinson se snoubí výhody pokročilé technologie s hřejivým pocitem z přírodních materiálů. Je robustní a elegantní. K jeho přednostem patří také minimální nároky na údržbu.

Kompozitní terasový systém Twinson O-Terrace+ představuje prémiové řešení pro větší komerčně využívané plochy, jako jsou zmiňované terasy, a to například u hotelů, plochy na veřejných koupalištích, golfových hřištích, nebo jako přístavní mola atd.

Materiál Twinson, a tedy i Twinson O-Terrace+, je bez jakýchkoli třísek a neštěpí se. Vyznačuje se voděvzdorností, má protiskluzový povrch, nekroutí se ani nepraská a je stoprocentně recyklovatelný. Desky jsou velmi pevné a odolné proti plísním, škůdcům či dřevokazným houbám. Na rozdíl od dřevěných prken jsou bezúdržbové, tj. nevyžadují žádné napouštění oleji či výměnu ztrouchnivělých či jinak zničených částí.

Systém pero-drážka zabraňuje propadnutí malých předmětů, avšak mezi deskami stále zůstává dostatek prostoru pro odvod vody a ventilaci. Twinson O-Terrace+ má vysokou nosnost a odolnost proti nárazu. Díky novému „zaklapávacímu“ systému „clip & slide“, který vyžaduje minimální použití šroubů, je pokládka jednodušší, jednotlivé desky lze snadno a rychle vyměnit. Twinson O-Terrace+ jako jediný produkt na trhu kompozitních terasových systémů má hliníkové nosné podkladové profily. Tato nová podkladová konstrukce a zvýšená pevnost desek umožňuje rozšířit vzdálenost mezi podpěrnými nosníky ze standardních 50 cm na 60 cm. Instalace je tedy rychlejší, což je u velkých komerčních ploch výhodné. Navíc je eliminováno riziko deformace díky integrovanému klipu mezi deskami, který absorbuje případné rozpínání. Nosné hliníkové profily umožňují pokládku i na nezpevněném podkladu. Použití Twinson O-Terrace+ je tedy ideální i pro technické stavby, jako jsou mosty či lávky.

Twinson O-Terrace+ se vyrábí v 8 barevných odstínech, které lze snadno sladit s okolním zařízením. Společnost Deceuninck nabízí i druhou variantu systému, Twinson O-Terrace určený pro plochy menších rozměrů, tj. pro terasy u rodinných domů, na obruby zahradních bazénů či chodníčky a schody, ale i jiné menší zahradní konstrukce.

Stáhněte si pro své projekty konstrukční detaily teras v CAD na adrese www.deceuninck.cz/cad.

Více informací najdete na www.deceuninck.cz.
Zdroj: Deceuninck
Vložil: Tisková zpráva, 20.04.10 10:40
Návštěvnost: 5323 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.