Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Židle Moving vyráží do boje s nezdravým sezením
Židle Moving vyráží do boje s nezdravým sezením

Italský výrobce kancelářských křesel a židlí MOVING právě představil novou kolekci luxusního sedacího nábytku s premiérovým využitím patentovaného mechanismu Synchrotek. Ten vznikl po několika letech intenzivního výzkumu vlivu správného sezení na organismus a představuje současnou špičku na poli kancelářského nábytku pro intenzivní používání.

Jádrem exkluzivní kolekce kancelářských židlí MOVING je mechanismus Synchrotek. Díky němu se židle neustále přizpůsobuje sedící osobě a přesně a jemně kopíruje její pohyby. Po počátečním nastavení židle je tak mechanismus schopen zajistit komfortní sezení komukoliv.
Židle vybavené mechanismem Synchrotek umožňují snadno nastavovat odpor sedáku, který se podle zvolené tuhosti více či méně přizpůsobuje pohybům uživatele. Další čtyři ovládací páky židle nastavují výšku, hloubku a sklon sedáku a aretování opěradla.

Tři roky vývoje mechanismu Synchrotek

Pro vývoj mechanismu Synchrotek navázala firma MOVING úzkou spolupráci s významným italským kardiologem Ennio De Dominicisem, který se zaměřil na předcházení poruch oběhového systému správným a zdravým sezením. Stejným dílem se do výzkumu zapojilo také italské Centrum pro výzkum, vývoj a laboratorní testování dřeva a nábytku.
Společný výzkum a vývoj židlí probíhal tři roky v laboratorních podmínkách s využitím technologie xSensor, která přesně analyzuje rozložení hmotnosti a tlaku sedící osoby na židli. Měřením prošly všechny židle z  kolekce MOVING a zjištěné poznatky se promítly do konstrukčního i designového řešení. Přímo v praxi se při testování prokázalo, že poloha židle s mechanismem Synchrotek neustále odpovídá správné poloze sedícího a rozložení tlaku je naprosto homogenní.

Prohlédněte si katalog židlí MOVING

Špičkové technologie, know-how odborníků mnoha oborů a důraz na kvalitní materiály tak daly vzniknout dosud nejvyspělejší generaci kancelářských židlí.

Kancelářské židle MOVING najdete v sortimentu firmy Top-Office a nejnovější katalog židlí MOVING si můžete stáhnout ve formátu .pdf zde.
Zdroj: TOP OFFICE
Vložil: Tisková zpráva, 04.02.10 17:00
Návštěvnost: 9944 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.