Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Novou kancelářskou sestavu LOGO poznáte na první pohled
Novou kancelářskou sestavu LOGO poznáte na první pohled

Elegantní design, kvalitní materiály a důraz na detail charakterizují novou manažerskou řadu nábytku LOGO. Výjimečná designová kolekce pochází z dílny italské společnosti IVM. U nás si ji můžete pořídit díky společnosti TOP OFFICE, která je výhradním dovozcem řady LOGO na český trh.

Čím je LOGO výjimečné?

Logo je již čtvrtou řadou nábytku, kterou firma TOP OFFICE představila českým zákazníkům Starší kolekce CITY, MASTER a E-SILE i novinka Logo mají jednu společnou vlastnost. „Společnost IVM se vždy snaží dát svým kancelářským řadám nějakou výjimečnost. Zatímco řadu CITY charakterizují zadní obkladové panely, řadu E-SILE poznáte podle výklopných skříněk na vysokých nožičkách a řadu MASTER podle hliníkového pásu na stole i skříních,“ říká marketingový ředitel TOP OFFICE Martin Chovanec. Na kancelářské řadě LOGO vás zaujme kontejner, který je součástí podnože stolu, respektive celé stolové sestavy. Dalším typickým prvkem kolekce jsou nízké skříně s designovým nástavcem, které spolu s kontejnerem dodávají sestavě na originalitě a odlišují ji od ostatních manažerských řad nábytku.

LOGO pro vysoce funkční manažerskou kancelář

LOGO je plnohodnotnou kancelářskou řadou, ze které lze sestavit maximálně funkční kancelář manažerů, obchodníků a dalších pracovníků na vedoucích pozicích. Obsahuje spoustu nábytkových prvků včetně nízkých i vysokých skříní a prostorného pracovního stolu do tvaru L s velkou mobilní skříňkou, která je plně prokabelovaná prostřednictvím kabelového přípojného místa. „V řadě LOGO najdete vše, co potřebujete. Jediné, co řadě LOGO chybí, je konferenční stolek,“ doplňuje marketingový ředitel TOP OFFICE.

Nábytkovou řadu LOGO je také nezbytné doplnit o kvalitní kancelářské židle. K elegantnímu stylovému stolu a skříňkám se hodí elegantní sedací nábytek. Martin Chovanec z TOP OFFICE doporučuje doplnit LOGO o křeslo Alia nebo Ativa. K nábytkové řadě se také hodí nová židle Sidiz T51 v koženém provedení a s opěrkou hlavy.

Dva dřevěné dekory a dvě barvy skla

Nábytek LOGO je dodáván s melaminovou fólií, imitující strukturu dřeva. Melamin ocení uživatelé především pro jeho pevnost, odolnost proti poškrábání, světelným i teplotním vlivům a snadnou údržbu. „Pokud na stůl vylijete kávu, melamin se nepoškodí. U nábytku s dýhou na povrchu může ale vzniknout skvrna, protože dýha tmavou tekutinu nasaje,“ vysvětluje Martin Chovanec. Proti poškození chrání nábytek také ABS hrany.

Stolové sestavy LOGO si můžete pořídit ve čtyřech základních variantách – ve dvou dřevěných dekorech (světlý dub a wenge) a se dvěma skleněnými deskami v černé barvě nebo provedení moka. Skříně se dají vyrobit se skleněnými nebo lakovanými dvířky. Černé a moka lakování se hodí na nízké designové skříně, kontejnery nebo mobilní skříňky.


Nábytek LOGO se přizpůsobí interiéru

Řada LOGO je určena do stylových luxusních interiérů. Jde o velmi variabilní sestavu nábytku, která se dokáže přizpůsobit samotnému prostoru kanceláře. Proto ji lze využít pro střední i vyšší management, do novostaveb i starých zástaveb.

„Vhledem k tomu, že jde o novinku, máme v tuto chvíli řadu LOGO vystavenou pouze u společnosti Orco v rámci jednoho developerského projektu v Praze a nyní se také prodává společnosti Alstom pro vybavení dvou manažerských kanceláří, ale již brzy bude vystavena v prodejně v Brně a Ostravě,“ vysvětluje Martin Chovanec. Pro Alstom navrhovala TOP OFFICE také barevnost stěn a koberců.


Italská špička na českém trhu

Italská společnost IVM patří v oblasti výroby kancelářského nábytku mezi špičku. Továrna v Lissone u Milána se rozkládá na více než 20 000 metrech čtverečních. Pro dosažení kvality, kterou dokazuje zisk certifikátu ISO 9001:2000, se používají moderní technologické postupy. „Se společností IVM spolupracujeme více než dva roky především v oblasti designově i finančně vyšší třídy manažerských řad. V této chvíli máme v nabídce také další kolekce IVM s názvy CITY, MASTER a E-SILE, které u českých zákazníků zaznamenaly poměrně velký úspěch,“ prozrazuje Martin Chovanec a doufá, že u nábytkové sestavy Logo tomu nebude jinak.


Více informací o nové nábytkové řadě LOGO najdete na stránkách www.top-office.cz.
Zdroj: Top Office
Vložil: Tisková zpráva, 14.04.09 12:20
Návštěvnost: 6962 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.