Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Autodesk ohlásil produktovou řadu 2010, která pomáhá zákazníkům reagovat na výzvy ekonomického zpomalení v regionu střední a východní Evropy
Autodesk ohlásil produktovou řadu 2010, která pomáhá zákazníkům reagovat na výzvy ekonomického zpomalení v regionu střední a východní Evropy
Nová řada nabízí široké spektrum nástrojů k dosažení efektivnějších návrhových procesů

Společnost Autodesk, lídr v oblasti návrhového softwaru, dnes oznámila produktové portfolio řady 2010, která poskytne zákazníkům ještě více konkurenčních výhod prostřednictvím návrhových nástrojů a procesů. S využitím softwarových řešení řady 2010 společnost Autodesk inovuje své produkty a služby tak, aby její zákazníci mohli úspěšně inovovat, soutěžit a vítězit na trhu zejména nyní, kdy je globální ekonomika zasažena významným zpomalením.

„Dnes uvádíme na trhy střední a jihovýchodní Evropy produkty a služby, jejichž cílem je pomoci našim zákazníkům vyrovnat se s nepříznivými ekonomickými podmínkami,“ řekl David Palas, Country Sales Manager pro region střední a jihovýchodní Evropy ve společnosti Autodesk. „Podniky hledají způsoby, jak snížit své náklady, zefektivnit své procesy a získávat nové zakázky. Designové a konstrukční práce musejí realizovat s využitím méně zdrojů, za kratší dobu a bez kompromisů v oblasti kvality. Týmy návrhářů potřebují při své práci eliminovat jakékoliv neefektivnosti. Naše inovovaná řada produktů pro odvětví stavebnictví/architektury, výroby a infrastruktury umožňuje zkrátit čas věnovaný neproduktivním rutinním procesům, významně snížit náklady a zvýšit produktivitu práce našich zákazníků.“

Mezi nejvýznamnější současné trendy a výzvy patří následující:
  • Během příštích 30 let bude 75 % budov renovováno, především díky požadavkům na redukci využívání fosilních paliv a snížení emisí skleníkových plynů;
  • Aktuální situace v odvětví průmyslové výroby nutí společnosti realizovat návrhové procesy efektivněji, rychleji, inovativněji a s minimálními dopady na životní prostředí;
  • Státní sektor plánuje globálně poskytnout v příštích 5 letech finanční stimuly v řádu bilionů dolarů.

Improving design innovation je hlavním mottem produktové řady 2010. Společnosti chtějí inovovat vzhled svých produktů a způsob, jakým jsou využívány, aby zlepšili zkušenosti svých zákazníků s těmito produkty. Potřebují také vylepšit své návrhové procesy s cílem zvýšit svou efektivitu a schopnost přinášet inovativní řešení. Přínosy z využívání softwaru Autodesk zahrnují úspory času a peněz, lepší týmovou spolupráci, menší chybovost a rychlejší uvádění produktů na trh, nižší dopady na životní prostředí a vyšší kvalitu a inovativnost.

Autodesk má v současné době zastoupení a vývojová centra ve 111 lokalitách po celém světě, jeho produkty využívá více než 9 milionů uživatelů a přes 600 000 společností ve více než 160 zemích světa. Autodesk nabízí řešení zákazníkům z více odvětví než kterýkoliv z jeho konkurentů.

Oznámení řady 2010 zahrnuje následující oblasti řešení:

AutoCAD 2010
Nejnovější verze řešení AutoCAD uvádí nové funkcionality, které uživatelům pomáhají řešit ty nejnáročnější návrhové výzvy, včetně designových nástrojů pro volné navrhování, parametrických výkresů a inovované PDF podpory, která byla jedním z nejdůležitějších požadavků ze strany uživatelské skupiny Autodesku (AUGI).

Platforma Revit 2010
Softwarové portfolio Autodesku pro tvorbu informačního modelu budovy pomáhá architektům, projektantům, investorům a dalším profesím v celém životním cyklu stavebního projektu ke snazší realizaci nápadů, efektivnějšímu využití digitálních návrhových dat a lepší komunikaci v rámci projektových týmů. Pomocí řešení postavených na metodě BIM mohou firmy přesněji provádět simulace a analýzy, tvořit varianty a vytvářet jejich vizualizace. Díky tomu sníží náklady při realizaci stavby, zmírní její dopad na životní prostředí a přitom ušetří drahocenný čas.

Autodesk Inventor 2010
Software Autodesk Inventor jako základní řešení pro digitální prototypování, umožňuje vytvářet přesné 3D modely k vyhodnocení jejich tvaru, kompatibility a funkce ještě předtím, než jsou fyzicky vyrobeny. Produktová řada Autodesk Inventor 2010 nabízí novou úroveň uživatelského komfortu a produktivity v oblasti tvorby 2D dokumentace, 3D modelování, lepší simulační možnosti, silnou podporu pro vytváření plastových komponent a nový datový management a možnosti sdílení dat.

Infrastructure Modeling Software
Modelovací softwarové produkty pomáhají uživatelům z odvětví utilit, telekomunikací a státního sektoru zlepšovat návrh a správu infrastruktury. Portfolio produktů Autodesk, včetně řešení AutoCAD Map 3D 2010, AutoCAD Raster Design 2010, AutoCAD Civil 3D, Autodesk MapGuide Enterprise 2010, a Autodesk Topobase 2010, poskytuje uživatelům inteligentní a komplexní řešení pro navrhování, vizualizaci, simulaci a analýzu jak stávajícího majetku tak i plánované výstavby.

Detailnější informace z pohledu jednotlivých oblastí řešení najdete v samostatných zprávách.


O společnosti Autodesk
Autodesk je světový lídr v oblasti 2D a 3D návrhového softwaru pro výrobu, stavebnictví, média a zábavu. Od uvedení aplikace AutoCAD v roce 1982 vyvinul Autodesk nejširší portfolio špičkových řešení digitálního prototypování, která pomáhají zákazníkům prakticky zkoušet nápady ještě před jejich realizací. Společnosti žebříčku Fortune 1000 využívají nástroje Autodesku k vizualizaci, simulaci a analýze reálného fungování svých návrhů už v počátečních stádiích vývoje, což jim pomáhá šetřit čas a peníze, zvyšovat kvalitu a podporovat inovace. Další informace o společnosti Autodesk najdete na webových stránkách www.autodesk.com nebo www.autodesk.cz.
Zdroj: Autodesk
Vložil: Tisková zpráva, 05.04.09 20:10
Návštěvnost: 5540 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.