Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Židle Sidiz T51: novinka na českém trhu
Židle Sidiz T51: novinka na českém trhu

Na českém trhu se objevila nová kancelářská židle Sidiz T51. Židle, která získala několik cen za výjimečný design, ocenění za ergonomické řešení, Australian Design Award i France Observeur Design Award, je produktem známé korejské společnosti Sidiz. Model T51 si v současné době můžete pořídit pouze ve dvou evropských státech – Itálii nebo České republice, kam židli Sidiz dováží firma TOP OFFICE.

Nový multisynchronní mechanismus

Na židli Sidiz T51 vás na první pohled zaujme její design. K dostání je v klasické nebo vysoké variantě s opěrákem hlavy. Pro model T51 vyvinula firma Sidiz nový multisynchronní mechanismus, díky kterému je majitel židle ve stálém kontaktu s opěradlem. Nastavením jedné z pěti mezních poloh při záklonu a vyhovujícímu přítlaku opěradla podle hmotnosti zajistíte, že bude opěradlo dokonale sledovat váš pohyb. Zádová opěrka je navíc vybavena línou pěnou neboli pěnou s pamětí, která se plně přizpůsobí zádům sedícího člověka.
Zásady zdravého sezení splňuje také pohodlný sedák. Posunem páčky lze nastavit „slide“ neboli hloubku sezení a minus sklon sedáku, pomocí kterého se uvolní průtok krve v dolních končetinách, a majitel židle si tak „nepřesedí nohy“. Ke skutečně vysokému komfortu sezení přispívá zajímavě řešená bederní opěra, jejíž sklon se dá upravit přesně podle tvaru vaší páteře.
U modelu Sidiz T51 najdete také 3D područky. Ty jsou nejen výškově nastavitelné, dají se vysouvat dopředu a vyklápět do boku. U vysokého modelu vás zaujme vylepšená opěrka hlavy. „Klasická opěrka hlavy vám dovolí pouze relaxovat, ale opěrka hlavy Sidiz vás udrží i v pracovní poloze. Můžete se pohodlně opřít a přitom stále vidíte na monitor počítače,“ vysvětluje marketingový ředitel TOP OFFICE Martin Chovanec.

Textilní potah nebo luxusní kůže?

Kancelářská židle Sidiz T51 je k dispozici s látkovým potahem nebo v koženém provedení. Textilní potahy v modré, černé, zelené nebo oranžové barvě jsou vyrobeny z odolného, pevného, vysoce prodyšného materiálu, který se díky dobrým technickým vlastnostem používá také v automobilovém průmyslu. Praktické potahy se dají z konstrukce židle jednoduše sejmout a vyprat v pračce.

Korejskou židli objevili v Itálii

Židle Sidiz, charakteristická spojením maximální funkčnosti, kvalitních materiálů a moderního designu, se v Česku objevila vlastně náhodou. „Minulý rok jsme byli s TOP OFFICE na veletrhu nábytku v Miláně a hledali výrobce kancelářských židlí, abychom je mohli zastupovat na českém trhu. V Itálii jsme nikoho takového nenašli. Náhodou jsme si ale vyfotili židli, kterou vystavoval jeden italský výrobce nábytku,“ popisuje první setkání s židlí Sidiz T51 Martin Chovanec. Díky malému logu na vyfotografované židli pak firma TOP OFFICE zjistila, kdo je jejím výrobcem a rychle začala s firmou Sidiz jednat.

Sidiz - špičkové technologie a důraz na detail

S výrobou 150 tisíc židlí za rok je Sidiz největším výrobcem kancelářských židlí v Koreji. Své produkty distribuuje především prostřednictvím společnosti Fursis, které se zabývá kompletním vybavením kancelářských interiérů a která ovládá přes 70 % korejského trhu. Sidiz je velmi dynamická firma s jednou z nejmodernějších výrobních linek a vlastním vývojovým týmem. Pověstná asijská preciznost a smysl pro detail se promítá do celé výroby. „Sidiz funguje téměř jako automobilka. Sází na špičkové technologie, minimum ruční práce a dokonalou čistotu. Disponuje také vlastním testovacím oddělením, kde jsou kontrolovány všechny komponenty židlí od koleček přes pěny až po opěráky a opěrky,“ říká Martin Chovanec. „V Itálii jsem prošel čtyři továrny, kde se vyráběl kancelářský nábytek. Žádná se ale s tou korejskou nedá srovnat,“ dodává marketingový ředitel TOP OFFICE.

Variabilní židle vhodná pro každého

Vysoce variabilní židle Sidiz je určená do všech typů kanceláří. V koženém provedení dobře doplní luxusnější manažerské sestavy nábytku. Potažená barevným textilním potahem se stane dominantou uzavřené kanceláře i „open space“ pracovního prostoru.
Židli Sidiz si lze nyní pořídit za zaváděcí cenu 7.700 korun bez DPH platnou pro variantu s látkovým potahem a za 10.700 korun bez DPH za židli v koženém provedení. V případě, že do společnosti TOP OFFICE přivezete svoji starou kancelářskou židli, obdržíte šrotovné ve výši 3 000 korun.

Více informací o nové kancelářské židli Sidiz T51 najdete na internetových stránkách TOP OFFICE.
Zdroj: Top Office
Vložil: Tisková zpráva, 27.03.09 07:00
Návštěvnost: 13296 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.