Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Autodesk představuje nový web zaměřený na zákazníky aplikace AutoCAD LT
Autodesk představuje nový web zaměřený na zákazníky aplikace AutoCAD LT

Společnost Autodesk, světový lídr v oblasti 2D a 3D návrhového softwaru pro výrobu, stavebnictví, média a zábavu, spustila nový webový server pro české a slovenské zákazníky zajímající se o AutoCAD LT, celosvětově nejprodávanější aplikaci pro přesné rýsování ve 2D. Nový web s komplexními informacemi o produktu AutoCAD LT je k dispozici na adrese www.autocadlt.cz.

Tento webový server poskytuje zevrubné informace o vlastnostech a výhodách produktu AutoCAD LT, o možnostech licencování a upgradu, přístup ke zkušebním verzím a seznam doporučených prodejců aplikace AutoCAD LT. Nabízí také multimediální prezentace různých funkcí tohoto produktu.

„Věříme, že jak zákazníci, kteří se zajímají o CAD software, tak stávající uživatelé ocení, že na tomto webu najdou všechny potřebné informace pro nákup aplikace AutoCAD LT nebo upgrade na nejnovější verzi. Pro zjednodušení procesu nákupu nabízí nový web seznam doporučených prodejců, kteří jsou schopni poskytnout obchodní a technickou podporu na vysoké úrovni,“ řekl Petr Pánek, Autodesk Open Channels Manager pro region CHS.

AutoCAD LT je praktické řešení pro návrháře, kteří potřebují plnou kompatibilitu s nativním formátem DWG bez 3D funkcí a vyspělých možností přizpůsobení. Zvyšuje efektivitu prostřednictvím inovovaného uživatelského rozhraní, které nejen urychluje rutinní úkoly, ale také usnadňuje vyhledávání příkazů a pomáhá novým uživatelům co nejrychleji začít produktivně pracovat.


O společnosti Autodesk
Autodesk je světový lídr v oblasti 2D a 3D návrhového softwaru pro výrobu, stavebnictví, média a zábavu. Od uvedení aplikace AutoCAD v roce 1982 vyvinul Autodesk nejširší portfolio špičkových řešení digitálního prototypování, která pomáhají zákazníkům prakticky zkoušet nápady ještě před jejich realizací. Společnosti žebříčku Fortune 1000 využívají nástroje Autodesku k vizualizaci, simulaci a analýze reálného fungování svých návrhů už v počátečních stádiích vývoje, což jim pomáhá šetřit čas a peníze, zvyšovat kvalitu a podporovat inovace. Další informace o společnosti Autodesk najdete na webových stránkách www.autodesk.com nebo www.autodesk.cz.

> Stránka společnosti Autodesk v katalogu
Zdroj: Autodesk
Vložil: Tisková zpráva, 03.11.08 00:05
Návštěvnost: 7020 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.