Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Kaplický odmítl cenu, kterou mu dalo ministerstvo kultury

Komentáře
:-)) hk 31.10.08 13:07
Pane Víchu, velmi často autujete stavby jen proto, že mají plochou střechu - neboť podle vás je šikmá střecha božský proincip

Panu Rosovi: píšete "Já si myslím, že JK se.... pouze zúčastnil večírku, který pro něj uspořádali jiní". Takzvaný tesilový svazák Ježek jmenoval sám všechny porotoce - jako zřejmě amatérský nadšenec pro architekturu (mrk mrk) si vzpomněl na Zahu Hadid a oslovil ji s porotováním - že JK pravidelně opakuje, že je jeho jedinou kamarádkou v branži je náhoda. Zaha roli vzala vážně a utrhla si aspoň kousek času, aby se kolem Letné projela v taxiku a mrkla na návrhy - že její přístup byl laxní může tvrdit opět jen nepřítel moderní architektury a zpozdilec zpoza pivní opony navíc určitě má umaštěný copánek. fuj.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.