Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Zumtobel otevřel nové Light Centrum v Praze
Zumtobel otevřel nové Light Centrum v Praze

Společnost Zumtobel posiluje svou pozici na středo- a východoevropském trhu. Ve čtvrtek 9. října 2008 bylo otevřeno nové Light Centrum v Praze. U příležitosti jeho slavnostního otevření do Prahy zavítal světoznámý architekt Hani Rashid z newyorského studia Asymptote.

Nové Light Centrum, které se nachází na Jankovcově ulici v Holešovicích, je díky své poloze nedaleko centra Prahy snadno přístupné. Na ploše 500 m² najdou zákazníci dokonalý servis. Kromě standardních prezentací produktů je možno vidět přímo v akci produktové novinky určené pro všechny hlavní oblasti použití (kanceláře, zdravotnictví, obchodní prostory nebo kulturní zařízení).

Kromě výkonného ředitele společnosti Zumtobel Dr. Andrease Ludwiga, regionálního obchodního a marketingového ředitele Dietmara Zoyera a ředitele zastoupené společnosti Zumtobel pro Českou a Slovenskou republiku Vladana Jesenského se slavnostního otevření zúčastnil světoznámý architekt Hani Rashid, který přednesl přednášku na téma vztahu světla, architektury a umění. Jeho studio Asymptote využívá produkty společnosti Zumtobel u svých projektů a rozhodně se nesoustředí jen na jejich obvyklou aplikaci. To Hani Rashid demonstroval na celé řadě příkladů od drobných výstavních instalací například pro architektinické bienále v Sao Paulu nebo německou Documentu 11 až po rozsáhlé návrhy Guggenheimova muzea v mexické Guadalajaře nebo nejvyšší asijskou věž v korejském Busanu.

Již 29. října 2008 se v novém Light Centru bude konat vernisáž výstavy Zumtobel Group Award For Sustainbility and Humanity in the Built Environment konané v rámci výstavního cyklu Green CZ.


Zumtobel Lighting s.r.o.
Jankovcova 2
CZ-170 00 Praha 7

www.zumtobel.cz> Stránka společnosti Zumtobel v katalogu
Autor: Martin Rosa, 17.10.08 16:00
Návštěvnost: 9681 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.