Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Electrolux spouští program Architect Connect
Electrolux spouští program Architect Connect
Pro architekty a designéry je nyní k dispozici nová online služba návrhů kuchyní.
Také jste někdy těžko hledali obrázek určitého spotřebiče při navrhování své kuchyně? Tyto dny jsou pryč! Významný výrobce bílého zboží Electrolux přichází s novou službou s názvem Architect Connect na pomoc architektům, designérům a ctižádostivým amatérům při vytváření vlastní kuchyně. Je prvním svého druhu v České republice.

Architect Connect je internetová platforma, která je dostupná zdarma na adrese www.electrolux.cz. Platforma nabízí modely zabudovaných spotřebičů – tedy varné desky, chladničky, trouby a dokonce televizní obrazovky! Spotřebiče jsou prezentovány v souborech 3D výkresů, které jsou kompatibilní s většinou softwarových programů, které používají architekti a návrháři interiérů. Jediné, co musíte, je stáhnout vybraný soubor a zkopírovat ho do svého plánu. A voilà – vaše 3D vizualizace je tu, do posledního detailu!

Další výhodou je vyhledávací funkce, která umožňuje uživateli hledat konkrétní produkty na základě určitých kriterií, např. poskytovaný prostor nebo jiné technické parametry. Jednoduchost a rychlost spojené s podporou profesionálních potřeb jsou silnou stránkou programu Architect Connect od společnosti Electrolux.

Pamatujete si, kdy jste naposledy rozbalili dárek a vykřikli „Jé! Jak jste na to přišli? Přesně to jsem chtěl!“. A právě tento pocit chce Electrolux vyvolat u všech, kteří si zvolí nebo používají některý z našich produktů nebo služeb. Věnujeme čas, znalosti a mnoho přemýšlení tomu, abychom předvídali a vytvářeli spotřebiče, které naši zákazníci opravdu potřebují a chtějí. Stejný přístup používáme i když pracujeme s profesionály.

Electrolux. Thinking of you.
více o nás na www.electrolux.cz
Zdroj: Electrolux
Vložil: Tisková zpráva, 10.10.08 19:30
Návštěvnost: 5700 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.