Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Lindab rozšiřuje nabídku pro průmyslovou výstavbu
Lindab rozšiřuje nabídku pro průmyslovou výstavbu

Společnost Lindab patří mezi přední dodavatele stavebních prvků z oceli. Díky rychlému rozvoji celého koncernu nabízí širokou škálu produktů, které se vzájemně doplňují a tvoří kompaktní celky pro moderní průmyslovou výstavbu. Nyní přichází s produktem, který nejen doplňuje vlastní ocelové konstrukce, ale je i velmi vhodnou alternativou železobetonovým konstrukcím.

LTP 150

Je nosný konstrukční trapézový plech vyrobený z pevnostní žárově zinkované oceli o výšce vlny 153 mm. Tento profil patří v současné době k nejpoužívanějším při výstavbě plochých střech. Trapézové plechy o tloušťkách 0,75 – 1,5 mm dovolují aplikaci na rozpony rámů 3 – 8 m. Spodní strana je chráněna 15 μm polyesterového laku a v běžných průmyslových objektech již není nutné z estetického důvodu montovat dodatečný podhled. Krycí šíře 840 mm , délky až 13.000 mm, a jednoduché kotvení, jsou faktory, které mají vliv na rychlost montáže. Ta se dnes významně podílí na celkové ceně díla.

Své využití si najde jako konstrukční profil foliových a trapézových střech s nízkými sklony od 3 %. Dále jako nosný prvek interiérových stropů. Při posledně jmenovaném použití se plech kotví do ocelové, železobetonové nebo dřevěné konstrukce, a následně je vyplněn lehčeným betonem. Ve Skandinávských zemích dobře slouží i jako finální krytina s nízkými nároky na hustotu podpor.

Nová výrobní linka je svojí rychlostí a přesností jednou z nejmodernějších. Díky tomu bez problémů zvládne v krátkém časovém termínu vyprodukovat i obří zakázky v řádech desetitisíců metrů čtverečních.

O široké produkční škále společnosti Lindab svědčí následující doplňující varianty LTP 150:
  • Lakování 25 μm polyesterového laku – vhodné při zvýšených nárocích na ochranu plechu, které je shodné s tloušťkou laku u běžně užívaných plechových krytin.
  • Perforované stěny profilu – vhodné do velmi hlučných provozů. Síť otvorů o průměru 5 mm zlepšuje akustické chování plechu ( redukuje zvukové odrazy ).
  • Antikondenzační vrstva – vhodné jako náhrada difůzní folie. Vrstva textilie nanesená již při výrobě, je schopna absorbovat až 0,3 l vody na m2!
Z ekonomického pohledu je důležitá správná volba tloušťky plechu. Nejen projektantům jsou k dispozici kompletní statické tabulky a výpočetní program. Samozřejmostí je tým zkušených pracovníků, který Vám pomůže s nalezením vhodného řešení pro Vaši stavbu, ale i s její realizací.

Zdroj: Lindab
Vložil: Tisková zpráva, 16.06.08 00:05
Návštěvnost: 7080 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Katalog
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.