Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Jakob® INOX LINE - nerezová ocel pro architekturu
Jakob® INOX LINE - nerezová ocel pro architekturu

Nerezová ocel – barevně neutrální, stylově nadčasová, ale i konzervativní. Chladná, čistá a odolná. Od výplně zábradlí až po stavbu mostu. Tam všude najde své uplatnění program Jakob® INOX LINE. Nekonečně mnoho řešení a každé originál. Jakob® INOX LINE je výzvou pro architekty, stavební společnosti a kovozpracující firmy.

Naší silnou stránkou je spojení tradice a inovace. Vše začalo v roce 1904. Tenkrát jsme vyráběli konopná lana pro hospodářskou činnost v srdci Švýcarska. Dnes, o dvě generace později, jsme s naší širokou paletou renomovaných výrobků zastupováni ve více než 50 zemích světa. Od letošního roku i v České republice.

Do České republiky jsme přišli s naším programem nerezových lanek, lan, koncových spojení a navazujících doplňků Jakob® INOX LINE.Jakob® INOX LINE Basic 5.1

Základ pro vaše nová architektonická řešení z nerezové oceli. Každý, kdo vyvíjí něco nového, zná ten problém: nejdříve přijde vize, poté následuje napínavá cesta až k technicky propracovanému výrobku.
Jakob® INOX LINE by měl v první řadě vzbuzovat nové nápady na inovativní a originální řešení.
Díky našemu vedoucímu postavení na trhu jsme zavázáni inovacím. Co se legování týče, jsou všechny komponenty Jakob® přesně deklarovány. Nově je téměř 90% komponentů Jakob® INOX LINE k dispozici ze slitiny AISI 316 (DIN 1.4404).
Jakob® INOX LINE News

Rozšíření katalogu Basic 5.1 o novinky – nerezová lana do průměru až 26 mm, odpovídající zakončení a doplňky zvyšující nosnost až k 40 tunám. Skleněné fasády a membránové stavby se stávají zajímavou výzvou pro architekty. Systém VERTIGUIDE® nabízí standardní konfekce pro vertikální výplně zábradlí a ohrad.Jakob® INOX LINE Webnet N2

Flexibilní a transparentní pletiva z nerezový lanek od Jakob® mají multifunkční využití a dlouhou životnost. Jako výplně zábradlí nebo na schodištích jsou oporou s pevným vedením, na fasádách mohou sloužit jako síť pro popínavé rostliny, ve velkých prostorách jako dělící stěna atd.
Jakob® INOX LINE Webnet byl testován podle norem a podroben mnoha testům. Je absolutně odolný vůči UV záření a povětrnostním podmínkám.
Jakob® INOX LINE Webnet má téměř vlastnosti membrány. Jeho nasazení může být nejenom jako výplň ploch, ale nechá se vypínat do různých forem např. trychtýře, válce nebo koule.
Jakob® INOX LINE Webnet je vysoce kvalitní a maximálně kompatibilní výrobek pro kreativní moderní architekturu. Je vyráběn na míru dle jednotlivých projektů. V kombinaci s naší rozsáhlou paletou výrobků nabízí flexibilní a inteligentní řešení pro nejrozmanitější nároky a požadavky staveb, nejenom jako ochranné a podpůrné opatření, ale zároveň může být elegatním prostorovým prvkem.Jakob® INOX LINE Green Solutions G1

Zelené fasády pro lepší životní komfort. Systémy pro zelené fasády, do dnešní doby většinou ponechány náhodě, dostávají novou dimenzi - Jakob® INOX LINE Green Solutions.
S minimem použitých dílů z kvalitní nerezové oceli (DIN 1.4401 nebo 1.4404) je stavba podpůrných sítí pro zelené „mikrozahrady“ zábavou. Zelené fasády jsou vzhledné, ekologické a užitečné. Nejnovější a prohloubené znalosti o popínavých rostlinách současně s technicky propracovaným fasádním systémem, který navíc okouzlí i esteticky, otevírají množství užitečných řešení. Efektivní stavbě a ekologicky smysluplnému zazeleňování fasád patří budoucnost, neboť kreativní práci architektů a specialistů na zahradní rostliny již nestojí nic v cestě.> Katalogy ve formátu .pdf

Kovárna 3000
řešení pro kováře a zámečníky
Nepřívěc 3
50601 Jičín

tel.: 493 57 37 20
fax.: 493 57 37 21
mobil: 777 726 367

www.kovarna3000.cz
www.jakob.ch
Autor: Tisková zpráva, 21.04.08 00:05
Návštěvnost: 23215 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.