Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Urban design – nový katalog 08’ od BoConcept
Urban design – nový katalog 08’ od BoConcept

Neustále se měnící, zářivý a dynamický městský svět je zdrojem kolekce BoConceptu. Nemusíte přitom bydlet ve velkoměstě, abyste se do kusu nábytku z naší kolekce zamilovali. Není to přece o tom, kde žijete, ale jak žijete. Nechceme přitom měnit Váš životní styl. Chceme Vám jenom pomoci jej prožít.
Vytváříme nábytek a doplňky moderního designu, které jsou nejen krásné na pohled, ale také pomáhají vyřešit výzvy, které klade Váš interiér.

Viggo Molholm, President a výkonný ředitel splečnosti BoConcept


Urban living je novým sloganem nabídky BoConcept pro rok 2008. Inspirace pro novou kolekci vychází z dynamického způsobu života ve velkoměstě. Toto proniknutí do městkého života umožňuje větší spojení s našimi zákazníky a jejich představami. Kolekce jsou vytvořeny pro maximální využití prostoru, jeho funkčnost a pro vyjádření vlastního stylu.BoConcept doporučuje tipy pro následující sezónu...

Chceme vidět více křivek na pohovkách a stolech, které změkčují vzhled přímých linií a činí naše domovy osobičtějšími a vstřícnějšími. Existuje prostor pro hru s chladnými architektonickými detaily a pečlivě vybranými velkými doplňky. Použití stejného odstínu barev, ale různých materiálů je přesně to, co nazýváme jednobarevným šílenstvím, které do interiérů dodává hloubku a charakter.

Luxusní bydlení již není jen doménou slavných a bohatých. Použitím velkých nábytkových sestav tmavých odstínů v kombinaci s vysokým leskem docílíme nového, dramatického a energického vzhledu. Můžeme si dopřát nádherné látky jako velur, kožešiny, kůži nebo lesklé tkaniny, protkané stříbrem a zlatem. Nyní můžete z vašeho domova vytvořit fantastické a extravagantní dílo.

Multifunkční nábytek jako rozkládací pohovky, jídelní stoly s možností rozšíření, konferenční stolky s úložným prostorem jsou velmi žádané - obzvláště v městkém prostředí, kde je prostor velmi často omezen.

Žít život v rychlém pruhu stanovuje nové pažadavky na to, abychom ze svých domovů učinili svá útočiště. Chceme se obklopit kvalitními produkty, vyrobenými z jednoduchých a kvalitních materiálů, ale s přirozenou elegancí.

V novém katalogu DESIGN najdete i následující rady a doporučení...

  • Osvětlení – můžete si přečíst, jak přizpůsobit osvětlení v různých místech vašeho domova a jak se bude používat osvětlení v budoucnu.
  • TV/HI-FI – poradíme vám jak získat kontrolu nad svým zařízením a na co si dát pozor při nákupu nábytku pro tato zařízení.
  • Odkládací prostory - zorganizujte si své věci v různých typech úložných prostor a přemýšlejte co ukázat a co skrýt.
  • Malý prostor – využijte svůj životní prostor na maximum a nechte se inspirovat funkčním nábytkem.

Barvy sezóny 2008...

Katalog DESIGN vám dá příležitost nahlédnout na módní barvy pro sezonu 2008. Budete vidět mnoho černobílého nábytku doplněného různými barvami jako zlato a purpurová pro luxusní vzhled a zelená a žlutá pro přírodní styl.

Katalog DESIGN BoConcept – cellection 08

Již nyní můžete získat 196 stránkový katalog, který je kompletně vydán v českém jazyce a jsou v něm uvedeny i ceny v českých korunách. Nový katalog můžete získat v naší prodejně v Brně, nebo si o něj napsat na následující adresu: chovanec@top-office.cz.

K dispozici je také elektronická forma katalogu, kterou najdete na adrese: www.boconcept.cz.

Zdroj: Top Office
Vložil: Tisková zpráva, 02.10.07 00:05
Návštěvnost: 8263 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.