Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Brunet Saunier získává ocenění Revit BIM Experience Award
Brunet Saunier získává ocenění Revit BIM Experience Award
Cena byla udělena za uplatnění trvale udržitelného designu v projektu komplexu nemocnic
Společnost Autodesk udělila ocenění Revit BIM Experience Award architektonickému studiu Brunet Saunier za využití softwaru Revit Architecture při několika projektech velkých nemocnic. Jedno z nejprestižnějších francouzských architektonických studií, Brunet Saunier, využívá Revit Architecture ke kvalifikovanému rozhodování (včetně včasného hodnocení finanční životaschopnosti), efektivnější koordinaci projektového procesu a zahrnutí prvků trvale udržitelného designu. Udělením ceny Revit BIM Experience Award, které je určeno profesionálním pracovníkům a pedagogům z oblasti architektury a stavitelství na celém světě, oceňuje Autodesk inovaci a výjimečnost při využití platformy Revit a metody BIM (Building Information Modeling – informační model budovy). Metoda BIM umožňuje vznik kvalitního a komplexního designu a zároveň efektivní spolupráci ve všech oblastech stavebního návrhu.
„Doporučili jsme studiu Brunet Saunier využít Revit Architecture pro svůj záměr projektů nemocnic, které jsou šetrné k životnímu prostředí,“ řekl Jay Bhatt, senior viceprezident pro AEC řešení firmy Autodesk. „Autodesk vítá iniciativy vedoucí k prosazování trvale udržitelného designu v praxi a váží si inovativních a k životnímu prostředí zodpovědných společností jako je Brunet Saunier, které pro návrh „zelenějších“ staveb využívají metody BIM.“
Studio Brunet Saunier Architecture se specializuje na velké projekty v oblasti zdravotnictví, kultury a akademických organizací. Firma byla nedávno vybrána jako dodavatel návrhu pro 10 velkých nemocnic ve Francii a Švýcarsku, včetně projektu o 70 000 čtverečných metrech ve francouzském Toulunu, dále v Lagny, Ženevě, Belforu a Nantes. Brunet Saunier, který je zákazníkem firmy Autodesk více než 10 let, nasadil Revit Architecture v roce 2005 a byl jedním z prvních architektonických studií ve Francii, které BIM implementovalo. Firma rovněž využívá Revit Architecture pro podporu svého novátorského „Monospace“ přístupu k návrhu nemocničních zařízení, který maximalizuje flexibilitu využití prostoru během procesu návrhu.
V současnosti Brunet Saunier využívá Revit Architecture v rámci projektu pro Belfort Montbéliard Hospital ve francouzském Belfortu. Tato nemocnice o ploše 65 000 čtverečných metrů má 612 lůžek, 10 operačních sálů, 10 radiologických místností a čtyři porodní sály. S tím, jak se vyvíjely návrhy pro různá nemocniční oddělení, poskytl Revit Architecture architektonickému studiu dostatečnou flexibilitu k jednoduchému provádění změn ve všech fázích návrhu včetně fáze finálního návrhu. S centrálním informačním modelem vytvořeným v rámci Revit Architecture je tým návrhářů schopen efektivně spolupracovat při práci na různorodých částech projektu nemocnice. Revit Architecture umožnil firmě Brunet Saunier udržet komplexní a konzistentní porozumění projektu jako celku a přitom řídit návrh každé detailní oblasti.
„Použití nového přístupu BIM umožnilo našim architektům pochopit komplexně každou dílčí část projektu. Metoda BIM navíc zajišťuje kreativní a inovativní přístup umožňující respektovat principy trvale udržitelného designu,“ řekl Jasques Lévy-Bencheton z Brunet Saunier Architecture. „Software Revit Architecture nám navíc dodává nástroje potřebné pro organizaci a spolupráci, díky kterým vytváříme návrhy mnohem účinněji, a které představují vynikající konkurenční výhodu.“

O Revit BIM Experience Award
Ocenění Revit BIM Experience Award je určeno profesionálním pracovníkům a pedagogům z oblasti architektury a stavitelství na celém světě, kteří určují směr transformace stavitelství prostřednictvím BIM (Building Information Modeling - informační model budovy). Autodesk oceňuje firmy v přístupu BIM za inovaci a kvalitu a to při aplikaci platformy Revit, včetně Revit Architecture, Revit Structure a Revit MEP.

O společnosti Autodesk
Autodesk je světový lídr v oblasti 2D a 3D návrhového softwaru pro výrobu, stavebnictví, média a zábavu. Od uvedení aplikace AutoCAD v roce 1982 vyvinul Autodesk nejširší portfolio špičkových řešení digitálního prototypování, která pomáhají zákazníkům prakticky zkoušet nápady ještě před jejich realizací. Společnosti žebříčku Fortune 1000 využívají nástroje Autodesku k vizualizaci, simulaci a analýze reálného fungování svých návrhů už v počátečních stádiích vývoje, což jim pomáhá šetřit čas a peníze, zvyšovat kvalitu a podporovat inovace. Další informace o společnosti Autodesk najdete na webových stránkách www.autodesk.cz nebo www.autodesk.com.
Zdroj: Autodesk
Vložil: Tisková zpráva, 27.08.07 00:05
Návštěvnost: 6928 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.