Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
E-Sile - pro kancelář 20. století
E-Sile - pro kancelář 20. století

Design nábytku E-Sile přináší do prostoru okamžitý pocit elegance a vytváří kancelář 21. století. Materiál stolové desky lze volit ve třech variantách: dýhované desky v barvě wenge a bělený dub, deska z HPL s hliníkovými pásky na hranách v barvě černé nebo deska skleněná v osmi barvách. Kromě atraktivních materiálů samotné desky stolu je zajímavý i rafinovaný design nohy s leštěnými doplňky. Součátí řady E-Sile jsou i skříně, řešené netradiční formou, která se více blíží pojetí moderního bytového nábytku.

Výrobcem této řady je Italská společnost IVM Office, kterou na českém trhu úspěšně zastupuje TOP OFFICE. IVM Office je výrobcem i dalších řad, které naleznete v sortimentu společnosti Top Office: CITY, na náš trh rovněž nově uvedená řada MASTER a recepce ESEDRA.

Řada E-Sile byla vystavena na veletrhu OFFICE&LIFE 2007, kde byla velmi oceňována odbornou veřejností za svůj subtilní design, technické řešení, barevnou variabilitu a celkově velmi kvalitní dílenské zpracování doplňků.

> Stránka s bližšími informacemi o produktu

> Ceník a technický katalog (.zip, 1,61 MB)
> Knihovní prvky ke stažení

> Stránka společnosti Top Office v katalogu

Zdroj: Top Office
Vložil: Tisková zpráva, 11.07.07 11:15
Návštěvnost: 6249 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.