Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Autodesk umožňuje revidovat návrhy online i offline, kdykoli a kdekoli
Autodesk umožňuje revidovat návrhy online i offline, kdykoli a kdekoli
Nová verze aplikace Autodesk Design Review usnadňuje spolupráci napříč projektovými týmy
Společnost Autodesk, Inc. oznámila, že její komplexní aplikace pro revize návrhů, značení úprav a spolupráci Autodesk Design Review 2008 je nyní celosvětově dostupná k bezplatnému stažení.*  Těsná integrace aplikace Design Review se softwarovými produkty AutoCAD, Autodesk Inventor a Revit představuje snadno použitelné a hladce fungující řešení pro zákazníky Autodesku, kteří týmově pracují na 2D a 3D projektech.
 
„Aplikace Autodesk Design Review je stále vylepšována a účastníkům návrhových procesů, kteří nejsou zvyklí pracovat s nástroji jako je AutoCAD, usnadňuje poslední verze plnohodnotné zapojení do cyklu revizí návrhů,“ poznamenal Henrique Saias, CAD manažer na magistrátu v Lisabonu. „Jednoduchost a spolehlivost této platformy nám umožňuje stále více využívat formát DWF při komunikaci s externími dodavateli.“

Integrovaný digitální pracovní postup zkvalitňuje podnikové procesy

Aplikace Design Review podporuje plně digitální spolupráci a komunikaci o změnách v návrzích a také snadné začlenění zpětné vazby do zdrojových návrhů v aplikacích Autodesku pro výrobu, stavebnictví a správu geoprostorových dat. V rámci procesu revizí mohou uživatelé soubory prohlížet, tisknout, měřit v nich vzdálenosti a vkládat do nich připomínky. Autodesk Design Review 2008 přispívá k vyšší efektivitě procesů následujícími novými funkcemi:
  • 3D měření a značení změn se zachováním pohledů a uživatelsky definovanými souřadnicovými systémy,
  • porovnání verzí, které umožňuje recenzentovi jasně pochopit přidané a odstraněné prvky,
  • georeferencované soubory DWF, jež díky integraci se systémem GPS umožňují pracovníkům v terénu rychle najít požadované místo,
  • kontextové vyhledávání, které přímo z návrhu poskytuje online přístup k informacím v katalozích výrobků ThomasNet a GlobalSpec,
  • dávkový tisk s podporou technologie HP Instant Printing, který urychluje tisk většího množství listů nebo modelů na připojených tiskárnách HP Designjet.

Potřebu zákazníků sdílet návrhy z CADu bez nutnosti instalovat další software na straně klientů podporuje strategická aliance Autodesku se společností Microsoft. Uživatelé produktů založených na platformě AutoCAD 2008 si nyní mohou z webu Autodesku stáhnout ovladač AutoCAD 2008 DWFx, který jim umožní publikovat kompaktní soubory DWF (DWFx). Ve formátu DWFx také mohou ukládat návrhy z aplikace Autodesk Design Review 2008. Soubory DWFx lze prohlížet pomocí programu Microsoft XPS Viewer, který je součástí systému Microsoft Vista, platformy .NET 3.0 a prohlížeče Internet Explorer 7.0 (viz také tisková zpráva Autodesk Unlocks Design Data for Windows Vista and XPS Users z 30. listopadu 2006).
 
„Naši zákazníci pociťují účinky vývoje, který se projevuje po celém světě, od globalizace byznysu až po nároky rozvíjejících se trhů – jejich potřeba spolupracovat se zákazníky, dodavateli a specialisty mimo vývojová a technická oddělení ještě nikdy nebyla větší,“ řekl Amar Hanspal, senior viceprezident, Platform Solutions and Emerging Business, Autodesk. „Společnosti všech velikostí a po celém světě mohou nyní s řešeními Autodesku odstranit všechny překážky sdílení a přístupu k návrhovým informacím. Pomůže jim to urychlit návrhové procesy a pohotověji reagovat na obchodní výzvy a příležitosti.“

Dostupnost produktu

Aplikace Autodesk Design Review 2008 je bezplatně* dostupná ke stažení na webu www.autodesk.com/designreview-download. K dispozici je v angličtině. AutoCAD 2008 DWFx Driver je obslužný program, který si uživatelé mohou stáhnout ze sekce Utilities and Drivers na webu www.autodesk.com/autocad.

Rozšiřování návrhových informací

Technologie DWF, aplikace Design Review a formát DWFx jsou klíčové prvky úsilí Autodesku o rozšíření přístupu k návrhovým informacím mimo primární návrhářský tým. Formát DWF zpřístupňuje 2D a 3D návrhová data projektovým týmům, přispívá k vyšší kvalitě jejich projektů, úspoře nákladů a času bez ohrožení přesnosti, bezpečnosti nebo původního záměru. Technologie DWF, která je zabudována prakticky do všech návrhových řešení Autodesku, umožňuje publikovat a sdílet návrhy, spravovat návrhové informace a spolupracovat s uživateli, kteří nepoužívají aplikace CAD. Otevřená a flexibilní architektura této platformy umožňuje zákazníkům propojit návrhové informace s jejich stávajícími procesy. Stovkám nezávislých vývojářů zároveň umožňuje vytvářet aplikace využívající technologii DWF.

O společnosti Autodesk
Autodesk je světový lídr v oblasti 2D a 3D návrhového softwaru pro výrobu, stavebnictví, média a zábavu. Od uvedení aplikace AutoCAD v roce 1982 vyvinul Autodesk nejširší portfolio špičkových řešení digitálního prototypování, která pomáhají zákazníkům prakticky zkoušet nápady ještě před jejich realizací. Společnosti žebříčku Fortune 1000 využívají nástroje Autodesku k vizualizaci, simulaci a analýze reálného fungování svých návrhů už v počátečních stádiích vývoje, což jim pomáhá šetřit čas a peníze, zvyšovat kvalitu a podporovat inovace. Další informace o společnosti Autodesk najdete na webových stránkách www.autodesk.com nebo www.autodesk.cz.

*Bezplatné produkty a služby podléhají podmínkám připojené licenční smlouvy s koncovým uživatelem nebo podmínkám používání.


> Stránka spol. Autodesk v archiwebálním katalogu
Zdroj: Autodesk
Vložil: Tisková zpráva, 24.05.07 11:15
Návštěvnost: 7259 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.