Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Pozvánka na Salone del Mobile 2007

Další jaro je tady a s ním i další ročník Salone del Mobile. Zveme vás do Milána, kde tento týden začíná veletrh nábytku.

Další milánské jaro je tady, a proto bychom Vás rádi pozvali k návštěvě Salone del Mobile, který začíná již tento týden. Vybrali jsme tři pozvánky a novinky významných výrobců designového nábytku.

Magis & Ronan a Erwan Bouroullecovi
Dvojice francouzských designérů Ronan a Erwan Bouroullecovi spolupracuje s italským Magisem už několik let (výsledky si můžete prohlédnout v myCode search přímo zde). Aktuálně jsme z Francie od Bouroulleců obdrželi fotky novinek, které příští týden představí na milánském veletrhu. V předstihu vám tedy představujeme novou židli navrženou pro Magis. Navštivte stánek Magisu v pavilonu 5 (stánek č. E14), kde bude k vidění nejen tato novinka.

Italská klasika: Zanotta
Zanotta na milánském veletrhu představí celkem osmnáct nových produktů. Výstavní stánek navrhlo studio Bertero-Panto-Marzoli, najdete ho v pavilonu č. 12 (stánek č. B07-C12). Když budete v Miláně, navštívit můžete také showroom Zanotta na Piazza Del Tricolore 2 v centru města. I tady budou k vidění novinky letošní sezóny. Podrobněji jsme na myCode o Zanottě psali zde.

Letošní stánek italské firmy Edra navrhoval opět kreativní ředitel Massimo Morozzi. A není to jen tak nějaký prostor, kde Edra představí novinky, ale budou zde k vidění kožené věci od brazilské dvojice Fernanda a Humberta Campanových, stejně jako novinka Chantilly od Ingy Sempé. Zatímco loni bylo vše sněhově bílé, letos se můžeme těšit na černou barvu, která ovládne stánek Edra. Milánská expozice bude vytvořena z modulárního systému Paesaggi Italiani (prohlédněte si jeho obrovské možnosti v sekci Skříně a skříňové sestavy v katalogu myCode). Opět se můžeme těšit na precizní až divadelní expozici, kde světlo bude hrát s akrylovými povrchy systému Paesaggi Italiani. Letošní rok 2007 je pro Edru "rokem materiálů": přírodních, umělých, svítivých, ale i matných s texturou nebo hladkých. Massimo Morozzi je staví proti sobě, hrají v kontrastu a doslova exaltují naše smysly a vytvářejí tak nový rozměr prostor. Zveme vás nejen do stánku firmy Edra (pavilon č. 12, stánek B15-C16-C20), ale také do milánského showroomu na via Ciovassino 3 (zona Brera), kde pod názvem Materialism Edra představí novinky brazilských bratrů, Francesca Binfarého a Ingy Sempé.

Podrobné pozvánky a novinky najdete také v sekci News portálu designu mwww.myCode.cz. Než odjedete, navštivte www.myCode.cz, kde najdete spoustu informací o světovém designu a tisíce produktů. Hezké jaro s designem.
Zdroj: 3D H. Interiér / provozovatel katalogu MyCode
Vložil: Tisková zpráva, 16.04.07 03:15
Návštěvnost: 6797 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.