Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Počet licencovaných uživatelů produktů Autodesk překročil 8 miliónů
Počet licencovaných uživatelů produktů Autodesk překročil 8 miliónů

San Rafael, Kalifornie – Autodesk oznámil, že počet prodaných licencí jeho softwarových aplikací překročil osm miliónů, což potvrzuje čím dál silnější prosazování specializovaných i šířeji zaměřených řešení. Tento milník dokládá neustálý růst prodeje 2D aplikací společnosti Autodesk, nových licencí na software v rozvíjejících se ekonomikách i robustní růst tržeb z 3D modelovacích aplikací Autodesku.

Jen ve čtvrtém čtvrtletí fiskálního roku 2007 Autodesk dodal přes 47 000 komerčních uživatelských míst svých 3D aplikací, včetně produktů Autodesk Inventor, Civil 3D a produktů založených na platformě Revit. Sloučené příjmy z modelově založených návrhových nástrojů vzrostly proti čtvrtému čtvrtletí fiskálního roku 2006 o 40 procent na rekordních 121 miliónů dolarů, což představuje 24 procent celkových tržeb za toto čtvrtletí. Na růstu licencí ve čtvrtém čtvrtletí fiskálního roku se také projevilo 44procentní zvýšení tržeb v rozvíjejících se ekonomikách Asie a Tichomoří, východní Evropy, Středního východu a Latinské Ameriky.

„Osm miliónů uživatelů po celém světě spoléhá na prvotřídní řešení Autodesku a k vysokému růstu přispívá to, že čím dál více zákazníků využívá výhody modelově založeného 3D navrhování, což nás těší,“ řekl Carl Bass, prezident a generální ředitel společnosti Autodesk. „Zákazníkům ve výrobním průmyslu, ve stavebnictví, v oblasti médií a zábavy umožňují naše 3D řešení simulovat a analyzovat reálné fungování koncepčních návrhů. Přispívají tak k rychlejšímu uvádění produktů na trh, snižování výrobních nákladů a zvyšování kvality.“

O společnosti Autodesk
Autodesk je světový lídr v oblasti 2D a 3D návrhového softwaru pro výrobu, stavebnictví, média a zábavu. Od uvedení aplikace AutoCAD v roce 1982 vyvinul Autodesk nejširší portfolio špičkových řešení digitálního prototypování, která pomáhají zákazníkům prakticky zkoušet nápady ještě před jejich realizací. Společnosti žebříčku Fortune 1000 využívají nástroje Autodesku k vizualizaci, simulaci a analýze reálného fungování svých návrhů už v počátečních stádiích vývoje, což jim pomáhá šetřit čas a peníze, zvyšovat kvalitu a podporovat inovace. Další informace o společnosti Autodesk najdete na webových stránkách www.autodesk.com nebo www.autodesk.cz.
Autor: Tisková zpráva, 12.04.07 11:00
Návštěvnost: 6031 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.