Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
myCode změnil tvář

Doposud byl katalog designu myCode.cz především informačním online nástrojem, nyní představujeme novou koncepci a grafickou podobu internetového projektu věnovaného designu.

Nyní má myCode, který měsíčně navštíví několik tisíc zájemců o kvalitní design, tři základní sekce. První je zpravodajská a publicistická část nazvaná myCode news, ve které budou pravidelně vycházet zprávy ze světa designu. "Zaměříme se především na tématické články a novinky, ale i profily designérů a výrobců, kteří v současném světě designu určují směr," říká Radek Krčil z firmy 3D H. Interiér, která katalog provozuje.

Další sekcí je myCode search, která umožňuje vyhledávat podle tří základních kritérií: podle typu produktu (například židle, stoly, zahradní nábytek…), podle výrobce nebo podle jména designéra, který daný produkt navrhl. Jednoduchá a intuitivní navigace v přehledné grafice dává nástroj, jak velmi rychle získat podrobné informace o designových produktech renomovaných zahraničních firem, ale i od českých studií Mimolimit či Olgoj Chorchoj. U řady produktů jsou k dispozici i technické listy, dwg soubory a další externí odkazy, které umožňují například architektovi připravit prezentaci pro klienta během několika minut. Každý záznam lze ve formě katalogového listu také vytisknout a odeslat.

Na myCode.cz jsou také dostupné funkce Dotaz na cenu a Žádost o katalog. U designového nábytku, kde existuje celá řada variant povrchových úprav nebo čalounění, nelze nikdy stanovit jednu cenu: vždy se odvíjí od zvoleného provedení, ale i počtu kusů. Jiná cena je pro jednu židli, jiná pro hotelový kontrakt například se sto postelemi. Individuální dotaz na cenu umožňuje architektům přímou komunikaci s cenovou podporou katalogu, která obratem řeší každou poptávku nebo žádost o katalog či další informace.

Třetí sekcí nového myCode je část nazvaná myCode partners, která prezentuje partnery, kteří se na tomto internetovém projektu podílejí. V prvé řadě jde o pražskou firmu Etna, která na tuzemském trhu prodává italská svítidla značky iGuzzini, ale jmenujme i další partnery: portál Design in Europe a zahraniční partnery: Design Addict, Designspotter a slovenský časopis Atrium. Novou grafickou podobu myCode navrhl Jan Zachariáš z Atelieuru Půda, systém programovalo studio Coex, které stojí i za předchozí podobou myCode.cz.

> www.mycode.cz
Zdroj: 3D H. Interiér / provozovatel katalogu MyCode
Vložil: Tisková zpráva, 12.03.07 12:25
Návštěvnost: 6951 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.