Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Decoland a BoConcept® ČR
Decoland a BoConcept® ČR

Profil BoConcept®
BoConcept® je značka celosvětové síťě franchisových prodejen nábytku a doplňků životního stylu. BoConcept® ale není jen pouhé synonymum pro značkový bytový nábytek. BoConcept® je dnes kultovní značka pro dynamické lidi , kteří oceňují osobitý životní styl, design, trendy, barvy a filozofii jednoduchého ale praktického bydlení za přijatelné ceny. BoConcept® nabízí neuvěřitelnou variabilitu nábytkových sestav vždy ve vkusných kombinacích s interiérovými doplňky moderního stylu života. BoConcept® Vás naučí vnímat život v barvách, nabije Vás chutí do experimentování a současně Vás bude inspirovat k zamyšlení se nad důležitostí prostředí Vašeho vlastního domova. Nepochybně se stane Vašim průvodcem na cestě ke zdokonalení harmonie Vašeho života.
BoConcept® je značka, kterou na trh uvedl významný skandinávský výrobce nábytku. BoConcept® vznikl v roce 1952 v Dánsku. BoConcept® se od svého vzniku orientoval na vývoj a výrobu skladebného nábytku, který je šetrný vůči životnímu prostředí. V roce 1993 byl BoConcept® v Německu, tudíž na nejvýznamnějším evropském trhu, jmenován nejdůležitějším zahraničním dodavatelem variabilního nábytku. V roce 1995 byl BoConcept® zařazen mezi 10 nejdůležitějších dodavatelů variabilního nábytku v Evropě. Filozofií společnosti BoConcept® je vytvářet nábytek přístupný mnoha lidem. Klade důraz na kvalitu konečného produktu. Veškeré použité komponenty, dýhy a povrchové úpravy se vyznačují funkčním moderním designem a mimořádnou kvalitou.

Decoland a BoConcept® ČR
Se značkou BoConcept® existují na našem trhu zkušenosti již od roku 1997. V současné době jsou v rámci značky Decoland na českém trhu vybudovány 2 BoConcept® studia v Praze a 1 BoConcept® studio v Brně. BoConcept® studio je v odborné terminologii „shop in shop“ , tj. ucelená prezentace značky BoConcept®, a to minimálně na 200 m2. Letos se Decoland s.r.o. a BoConcept® a.s. dohodly na uzavření Master franchisové smlouvy, kterou se Decoland s.r.o. zavázal k zastupování, propagaci a rozvoji franchizových aktivit v ČR.
Prvním počinem v souladu s uzavřenou smlouvou, bylo otevření první 100% franchisové prodejny BoConcept® v Brně, v objektu SOHO, v komerční zóně Olympia. Tímto se i Česká republika zařadila do celosvětové prodejní sítě značkového nábytku BoConcept®.
Zájemce o podnikání v oblasti nábytku, tak milerádi obeznámíme s dalšími možnostmi franchizového podnikání, které se tímto na českém trhu otevřely.

> www.decoland.cz
Zdroj: Decoland
Vložil: Tisková zpráva, 06.11.06 00:05
Návštěvnost: 9995 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.