Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Hradec Králové podepsal smlouvu na přestavbu ZUŠ Střezina

Hradec Králové - Město Hradec Králové v minulých dnech uzavřelo se stavební firmou Prima smlouvu na rekonstrukci Základní umělecké školy Střezina za 160 milionů korun. "Stavbě nic nebrání. V příštím týdnu bude předáno staveniště," řekl dnes ČTK náměstek primátora pro investice Jindřich Vedlich (TOP 09). Stavba je aktuálně hlavním investičním projektem města a proti původním plánům nabrala zhruba rok a půl zpoždění.

Zahájení stavby zdrželo i opakování hodnocení soutěže. Soutěž původně vyhrála firma Stako, a to s cenou 157,7 milionu korun bez DPH. Nejnižší cenu 154,5 milionu korun bez DPH nabídla hradecká stavební firma Prima, která ale byla ze soutěže vyřazena. Prima však následně uspěla s námitkou proti vyřazení a na konci října se po novém vyhodnocení soutěže stala vítězem.

Umělecká škola Střezina na svou moderní budovu čeká čtvrt století. Hlavní částí projektu Střezina je rekonstrukce bývalé pavilonové Základní školy Jih na Slezském Předměstí. Základní umělecká škola v ní už většinu objektů využívá.

Přestavbou získá ZUŠ Střezina multifunkční prostory, například zkušebnu pro studenty populární hudby, divadelní sál a učebny pro výtvarný obor. Vedení školy i radnice plánují, že areál se stane přirozeným kulturním centrem stotisícového města.
Autor: ČTK, 10.01.18 15:35
Návštěvnost: 229 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.