Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Fantastický svět barev a tvarů

Britská značka Designers Guild je synonymem špičkového interiérového designu a dekorací. Představujeme novou kolekci podzim-zima 2006.

Tvůrci nové kolekce látek a omyvatelných tapet Designers Guild se v dekorech pro letošní podzim a zimu inspirovali honosnými petěrburskými paláci, zahradami a interiéry ruské buržoazie konce 19. století. Výrazná kolekce látek a textilních tapet vychází z florálních secesních motivů a typického dekorativního stylu ruské klasiky. Motivy Marinsky, Rastrelli a Zakharov, stejně jako Sarafan, Anichov a Tatiana působí v interiéru velmi intenzívně, mají nepřehlédnutelný grafický výraz a jsou dostupné v celé paletě barev a kombinací. Stylové tapety tištěné na papír nejvyšší kvality se vyrábějí v celé řadě barev a vzorů. S pruhovanými vzory Moya a Naroda je každý interiér výrazný: ať už v tradičním ladění nebo v moderním soudobém duchu. Motiv tapety Zakharov je pak doslova diamantem mezi florálními motivy, řady Anichov a Sarafan akcentují exotické textury. Fioravanti a Coromandel jsou více tradiční, dekory Marinsky mají semišový povrch, v interiéru jsou dramatické a nepřehlédnutelné. "Kolekce Monplaisir je svůdná a opulentní. Má fantastickou paletu barev a šest designů. Zkombinujte například elegantní motivy Fioravanti a Kusmi s pruhy Moyka a mnohaberevnými dekory Rinaldi a Monplaisir," říká Tricia Guild, zakladatelka dnes již kultovní značky Designers Guild.

Britská firma Designers Guild patří na poli interiérového designu, látek a tapet k respektovaným a kreativním světovým výrobcům. Firmu založila interiérová architektka Tricia Guild v Londýně v roce 1970. Filosofie značky je založena na kombinaci kreativity, inovace a nejvyšší kvality designu a zpracování. V současné době je značka Designers Guild známa po celém světě svými kolekcemi látek, tapet, bytových a lifestylových doplňků, ale i sedacím nábytkem.
Značku na českém trhu výhradně distribuuje 3D H. Interier (www.3dh.cz).
Aktuální brožury s kolekcemi Designers Guild jsou ke stažení v sekci Info na www.MyCode.cz
Referenční projekt: Barbora Škorpilová / Mimolimit: interiéry ukázkového bytu v projektu River Diamond II


V online katalogu www.MyCode.cz lze podle řady kritérií vyhledat alternativy nábytku a bytových doplňků. Dále lze využít i další funkce katalogu: Dotaz na cenu a Žádost o katalog. Individuální dotaz na cenu umožňuje architektům a dalším zájemcům přímou komunikaci s cenovou podporou katalogu, která obratem řeší každou poptávku nebo žádost o katalog či další informace. Obsah katalogu je stále doplňován o novinky a katalogy ke stažení (v sekci Info). V katalogu naleznete sortiment značek: Arper, Brionvega, Designers Guild, Edra, EMU, Horm, iGuzzini, Magis, Mixel, Patt, Plank, Sub-Zero, Tisettanta, Tribú, Wolf, Zanotta
Dále vybrané produkty značek: Kundalini, Palluco Italia, Mimolimit, Olgoj Chorchoj
Zdroj: MyCode.cz
Vložil: Tisková zpráva, 20.10.06 14:50
Návštěvnost: 9901 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.