Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Visiting Editors #4 : OfHouses
Daniel Tudor Munteanu
V úterý 31. října 2017 v 19:00 hodin se v brněnském kulturním prostoru PRAHA / Fórum pro architekturu uskuteční čtvrtá přednáška z cyklu Visiting editors. Přednáška a diskuse s Danielem Tudorem Munteanu, zakladatelem a editorem prestižního blogu o zapomenutých domech OfHouses.
Daniel Tudor Munteanu (*1980) je praktikující architekt a urbanista žijící v Seceavě v Rumunsku. Vzdělání získal v Rumunsku a v Holandsku, vystavoval na 5. Bienále urbanismu a architektury ”UrbanismArchitecture Bi-city Biennale” v Shenzenu a v projektu „Office U.S.“ v pavilonu USA na 14. Bienále architektury v Benátkách. Jeho texty a grafické eseje byly publikovány v časopisech San Rocco, Volume, Log a Oase. V roce 2015 byl kurátorem kapitoly “Aformal Academy/Pedagogical Infrastructure” na 6. Bienále urbanismu a architektury ”UrbanismArchitecture Bi-city Biennale” v Shenzenu a autorsky přispěl k výstavě “The State of the Art of Architecture” na Bienále architektury v Chicagu. V roce 2016 byl spolukurátorem projektu „Unfolding Pavilion“ na 15. Bienále architektury v Benátkách. Daniel je zakladatelem a šéfredaktorem výzkumního projektu „OfHouses - a collection of old forgotten houses“.
Visiting Editors je otevřená série diskusí, přednášek a čtení o jiných modelech publikování v architektuře. Po roce další tři pozvaní autoři uskuteční v rozmezí října a prosince 2017 dvoudenní přednáškové turné v Brně a v Praze.
Veřejný program Visiting Editors je projektem platformy pro edukaci v architektuře Fake Cities True Stories ve spolupráci s galerii VI PER v Praze a kulturním prostorem PRAHA Fórum pro architekturu a média v Brně.

Design: Ľubica Segečová
Kurátorka: Maria Topolčanská

Více informací >
       
Zdroj: PRAHA/Fórum pro architekturu a média
Vložil: Tisková zpráva, 31.10.17 00:05
Návštěvnost: 423 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.