Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Pro váš klidný spánek
Pro váš klidný spánek

Postel "Bloom" od německé jedničky ve výrobě postelí, Schramm, to je souhra mimořádně jemných barevných odstínů a maximálního komfortu. Tak, jako květiny zavřou něžně své květinové kalichy, aby dopřály okvětním lístkům pár hodin zaslouženého klidu, mohou i majitelé postele "Bloom" usnout klidným a osvěžujícím spánkem. Tvar této postele vám v každém případě díky svému zakřivení a zaoblení záhlaví postele nabídne absolutní pohodlí přes den, ale hlavně v noci.



Hlavní designérka a majitelka firmy Angely Schramm si jako inspiraci zvolila květinový kalich. Jeho jemné linie a proporce měkkého obrazu, citlivým způsobem přitahují pozornost. Vznikla tak velmi zajímavá postel tvarově vycházející z florálního názvosloví. Zajímavým detailem této postele jsou především látkou potažené nohy. Jako potah lze použít jakýkoliv materiál z široké nabídky vzorů Schramm. Pro konstrukci jsou v nabídce dva druhy dřeva: dubové, nebo tropické dřevo wenge. Jádro postele a jeho polstrovací vrstvy jsou zhotoveny z vybraných přírodních materiálů, jako je střižní vlna z francouzského venkova nebo ručně vyrobené pouzdrové jádro s pružinou. Spodní matrace je vybavena pružinami a horní matrace má taštičkové pružiny, jedná se o systém dvou matrací, tedy tradiční čalounickou techniku. Jednoznačně můžeme cítit určitou návaznost na modely historických postelí. Tato postel je zkrátka zárukou odpočinku, uvolnění a vašeho klidného spánku.



Angele Schramm je vedle návrhu postele "Bloom" také autorkou rozsáhlé kolekce "Schramm Home Collection", kterou tvoří také nejrůznější doplňky jako povlečení a prostěradla v té nejvyšší kvalitě a provedení. Jedná se o nadčasové dezény, které umožňují nejrůznější kombinace. V loňském roce firma Schramm Werkstätten vyrobila celkem 4 300 postelí a jednou tolik matrací. "Handmade in Germany", je označení tohoto úspěšného a vyhlášeného výrobce z Porýní, který se na trhu pohybuje již devadesát let. Nejúspěšnějším výrobkem firmy jsou samozřejmě boxspring postele s ručně vyráběnými pružinami. Ideální model pro vás, nejen od tohoto předního výrobce, vám pomůžeme nadefinovat i v našem showroomu.

www.stopka.cz
Zdroj: STOPKA s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 21.11.17 07:00
Návštěvnost: 799 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.