Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Prezident Zeman se v Žatci omluvil za hanlivá slova o náměstí

Žatec - Prezident Miloš Zeman se dnes v Žatci omluvil za hanlivá slova o místním náměstí. V rámci své třídenní návštěvy Ústeckého kraje, kterou zahájil v úterý, řekl, že je o žateckém náměstí známo, že je zničené a potřebovalo by opravit.

"Když jsem sem přijel a objel jsem toto náměstí, tak jsem nevěřil svým vlastním očím," řekl na odpoledním setkání s veřejností v historickém centru Žatce. Jako zdroj informací, z něhož čerpal před návštěvou města chmele, uvedl regionální deník. "Já sám varuji před novináři a říkám nevěřte novinám a teď jsem jim naletěl," uvedl Zeman. "Já se omlouvám občanům Žatce," řekl. "A jinak vám k tomu krásnému náměstí blahopřeji," dodal.

V Žatci, který se uchází se svými chmelařskými památkami o zápis na seznam světového dědictví UNESCO, se sešly před radnicí zhruba dvě stovky lidí. Předtím Zeman navštívil Dubí na Teplicku, kde se také setkal s občany, a Chomutov, tam pokládali dotazy prezidentovi studenti středních škol. Ve čtvrtek uvidí Zemana lidé ve Šluknově a pátou návštěvu Ústeckého kraje v rámci svého funkčního období zakončí prezident v Rumburku.
Autor: ČTK, 04.10.17 19:10
Návštěvnost: 854 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.