Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Andrea Thiel Lhotáková : Monumenty - výstava v galerii Laufen

V sobotu 30. září 2017 v 15:30 hodin se v pražské galerii Laufen, I.P.Pavlova 5 uskuteční výstava fotografického projektu Andreji Thiel Lhotákové s názvem Monumenty, který subjektivním způsobem interpretuje jedny z nejvýraznějších staveb 20. století na českém území, včetně těch málo známých a opomíjených. Oproštěním se od detailů odvádějících pozornost zůstává esence architektonického díla. Absence měřítka, kompozice zjednodušená na základní tvary a pocit rozpuštěnosti vztahu budovy k reálnému prostředí vyzdvihuje původní architektovu vizi budoucí stavby.
Výstavu, která se koná v rámci mezinárodního dne architektury, zahájí Adam Gebrian a následně v 16:00 hodin proběhne projekce filmu “Visual acoustics” o fotografovi architektury Juliusi Shulmanovi. Fotografie si v galerii Laufen můžete prohlédnout do 3. listopadu 2017.
Zdroj: Prague Gallery, Art of bathrooms
Vložil: Tisková zpráva, 29.09.17 09:05
Návštěvnost: 424 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.