Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Demolice kasáren v Sokolově bude dražší kvůli betonu v podzemí

Sokolov - Demolici bývalých kasáren u Vítězné ulice v Sokolově zkomplikovaly zabetonované sklepy v podzemí. Město kvůli nim musí vypsat další výběrové řízení, tentokráte na demolici základů. Vyjde zřejmě dráž než likvidace samotných domů, řekl ČTK starosta Sokolova Jan Picka (ČSSD).

Demolice čtyř objektů bývalých kasáren u Vítězné přišla na zhruba jeden milion korun. Teprve když byly strženy a sutiny odvezeny, zjistilo se, že sklepy domů byly zaplněny betonem.

"Práce na likvidaci sklepů a základových desek, které jsou mnohdy i tři metry pod zemí, byly odhadnuty na takovou částku, že jsme ani na chvíli neuvažovali o tom, že bychom do toho šli formou víceprací. Rozhodli jsme se proto vypsat nové výběrové řízení na demolici staveb pod terénem. Odhad nákladů je 2,1 milionu korun bez DPH,"
uvedl Picka.

Po výběru dodavatele by měly být práce dokončeny do dvou měsíců. Na místě budov bývalých kasáren mají pak vzniknout parcely pro stavbu rodinných domů. Podle Picky se už nyní první zájemci ptají na možnost odkoupení pozemků a stavby.
Autor: ČTK, 24.09.17 17:00
Návštěvnost: 591 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.