Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
VELUX přiveze na FOR ARCH také virtuální realitu
VELUX přiveze na FOR ARCH také virtuální realitu
Interaktivní stánek a atraktivní doprovodný program pro veřejnost i odborníky
Brno, 12. září 2017 - Společnost VELUX Česká republika představí na letošním stavebním veletrhu FOR ARCH kromě novinek a kompletního portfolia oken a stínicích doplňků také několik zajímavých a divácky atraktivních témat. Doprovodný program je zaměřený na všechny zájemce o zdravé bydlení i na odborníky. Hlavní prezentaci společnosti VELUX naleznete na stánku A13 v hale č. 3, komentovanou VELUX Live Show v hale č. 6 (SUSO). Veletrh se koná ve dnech 19.-23. 9. 2017.

"Pokud někdo uvažuje o výstavbě nového bydlení nebo renovaci toho stávajícího, měl by do svých plánů zahrnout také otázku denního světla a čerstvého vzduchu, které mají významný vliv na naše zdraví a celkový komfort bydlení. Díky virtuální realitě zde můžete zažít rozdíl mezi správně a špatně prosvětleným prostorem. Můžu proto jen doporučit, aby si ji zájemci přišli vyzkoušet na vlastní oči," sdělil Petr Král, marketingový manažer VELUX Česká republika.

VELUX ČR se na největší a nejnavštěvovanější stavební veletrh v ČR vrací po třech letech a přináší velmi zajímavý program nejen pro laickou, ale také odbornou veřejnost. Z programu vybíráme:

Program hlavní prezentace společnosti VELUX (stánek A13, hala 3)
  • Virtuální realita - premiéra, atraktivní využití technologie VR při vizualizaci situace v podkroví před a po rekonstrukci.
  • Dvojsklo vs. trojsklo - vyzkoušejte si na vlastní kůži, jak izoluje trojsklo
  • Dalibor Krch / výtvarník a ilustrátor - živé ztvárnění příběhů inspirovaných světlem
  • Střešní okna VELUX - prezentace nového portfolia střešních oken VELUX
  • Designová novinka roku 2017 - představení světové novinky, světlíku se zaobleným zasklením
  • Průvodce správným stíněním - prezentace kompletního sortimentu stínicích doplňků VELUX
  • Světlíky a světlovody - řešení prosvětlení pro každý typ střechy

VELUX LIVE SHOW (hala 6, Soutěžní přehlídky stavebních řemesel)
  • Výměna oken snadno, rychle a čistě - komentovaná prezentace + ukázka snadné výměny VELUX oken přímo před návštěvníkyO společnosti VELUX
Již 75 let skupina VELUX vytváří lepší životní podmínky lidem na celém světě a zpřístupňuje jim denní světlo a čerstvý vzduch střešními okny. V našem výrobním programu jsou střešní okna a výrobky pro prosvětlení ploché střechy i široká škála ozdobných prvků a žaluzií, rolet, instalačních řešení a inteligentních ovládacích prvků pro domácnosti. Tyto produkty přispívají k zajišťování zdravého a udržitelného prostředí v interiérech pro práci a studium i hru a potěšení. Fungujeme globálně - prodáváme a vyrábíme ve více než 40 zemích a na celém světě zaměstnáváme na 14 500 lidí. Vlastníkem skupiny VELUX je společnost VKR Holding A/S, jejíž akcie drží několik nadací a rodina. Další informace naleznete na webových stránkách www.velux.cz.
Zdroj: VELUX Česká republika, s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 20.09.17 22:00
Návštěvnost: 742 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.