Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Jaká bude příští tvář dejvického „Kulaťáku“?
Tento pátek politici i architekt oznámí nové informace
Náměstkyně primátorky hl. m. Prahy Petra Kolínská, zástupce starosty MČ Praha 6 Martin Polách a pražský architekt Štěpán Toman ze společnosti Ting Architects představí tento pátek novinky v koncepci budoucích změn, kterými projde Vítězné náměstí v pražských Dejvicích.

Oba komunální politici společně s architektem Tomanem v nedávné době navštívili Londýn a setkali se s předními londýnskými architekty, kteří  mimo jiné navrhovali koncepci změn Trafalgarského náměstí a stojí za mnoha změnami které v současné době mění Londýn a  jeho přístup k městským prostranstvím.

Proces změn které se odehrávají v Londýně jsou zajímavou inspirací v procesu vypisování soutěže na Vítězné náměstí. „Bylo pro nás poučné projít celý proces transformace velkého náměstí jako je Trafalgar square. Zkušenosti z dokončeného projektu, který se dá zpětně hodnotit, jsou neocenitelné. Uvědomovali jsme si při tom  případná úskalí našeho projektu a ujasnili si, na co dát pozor,“ prohlásil architekt Štěpán Toman ze společnosti Ting Architects.

Na páteční prezentaci novinek rovněž zástupce MČ Praha 6 Martin Polách zveřejní i výsledky participačního průzkumu, jak na chystanou přeměnu Kulaťáku hledí obyvatelé Prahy 6, kteří bydlí v jeho okolí.
Zdroj: Tiskové centrum, Magistrátu hl. m. Prahy
Vložil: Tisková zpráva, 07.09.17 10:50
Návštěvnost: 930 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.