Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Jiráskovo náměstí opět ožije hrami, sportem i hudbou

Již podruhé se v sobotu 9. září od 10 hodin v parku na plzeňském Jiráskově náměstí odehraje akce plná her, sportu a hudby „Jiráskovo náměstí žije“.

Od 10 do 17 hodin se tradičně můžete těšit na hry, sportovní a kreativní dílny pro děti i dospělé a další zábavu přichystanou Akademií nadání i skauty a skautkami ze střediska Ichthys. Příkladem jsou deskové hry, zábavná matematika či fyzika, skautské pexeso, uzlování, střelba na cíl nebo speciální dílna „Není město jako město“ uspořádaná Nadací Proměny Karla Komárka. Program doplní živá hudební vystoupení a netradiční zážitková architektonicko-akrobatická vycházka, kterou připravil spolek Pěstuj prostor s Žongléros Ansámbl. V 17.30 vypukne přátelský fotbalový turnaj, do kterého se může přihlásit každý – buď na místě, nebo předem na e-mail info@pestujprostor.cz. Během akce budou souběžně k vidění dvě výstavy – „Paměť II.“, mapující historii Jiráskova náměstí a vzpomínky místních obyvatel, a výstava soutěžních návrhů z architektonické soutěže na obnovu Jiráskova náměstí.

Akci pořádají spolek Pěstuj prostor, Akademie Nadání, Junák – český skaut: středisko Ichthys Plzeň, Žongléros Ansámbl a Nadace Proměny Karla Komárka za podpory Městského obvodu Plzeň 2 – Slovany a Kláštera dominikánů Plzeň v rámci projektu Obnova Jiráskova náměstí a klášterní zahrady v Plzni.

Více informací >
Zdroj: David Brabec, Pěstuj prostor, z.s.
Vložil: Tisková zpráva, 06.09.17 07:15
Návštěvnost: 707 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.